Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Поживанов Олександр

Поживанов Олександр Михайлович

Рік народження: 1987

Опис політика

2015 року обраний депутатом Київської міської ради від "Батьківщини" на 64 окрузі (Оболонь). Секретар постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

Член комісії з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Київської міської ради.

2017 року потрапив до лав депутатів, які ігнорують голосування більше половини питань, що виносяться до сесійної зали. Поживанов не голосував у 53% таких питань.

У перші 100 днів роботи в міськраді став пасивним депутатом, тобто, будучи присутнім на засіданнях, не голосував у 36%. Поживанов пообіцяв Руху ЧЕСНО бути активнішим і користуватися кнопкою "утримався", після чого справді перестав потрапляти на графіку пасивних депутатів.

Батько депутата - досвідчений політик Михайло Поживанов. Олександр Поживанов працював у банківській сфері, координувавши запуск міжнародної платіжної системи VISA, а також у міжнародній компанії, яка займається постачанням новітніх технологій в будівельній сфері.

З 2016 року керівник ТОВ "Торговий посад" та ТОВ "Злата-Т", основним видом діяльності яких є "купівля та продаж власного нерухомого майна". Має досвід роботи в комітетах Верховної Ради України.

У 2012 р. отримав диплом Університету Вебстер (м.Відень, Австрія) за спеціальністю "управління бізнесом".

У 2010 р. закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю "міжнародні економічні відносини".

Балотування

Фракції

  • Київська міська рада 8
  • ВО "Батьківщина"

Робота помічником для:

Верховна Рада 4, На громадських засадах
Верховна Рада 7, Невідомо

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу