Фото: Назаренко Володимир

Назаренко Володимир Едуардович

мажоритарка

Опис політика

В 2019 році балотувався до Верховної Ради України від партії “Свобода” по мажоритарному округу № 222 м. Київ. 

У 2015 році був обраний до Київради від партії “Свобода” по 106 округу Солом’янського району. Член постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування

Був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата 7-го скликання “свободівця” Ігоря Мірошниченка.

У лютому 2019 році трапився інцидент. Киянин Денис Філіппов написав у соцмережі, що помітив рекламу кандидата в Президенти від ВО "Свобода" Руслана Кошулинського без вихідних даних, тому вирішив її зняти. Але стався конфлікт із людьми в одностроях із шевронами ВГО "Сокіл", зокрема з Назаренком, очільником осередку якого він є.

Назаренка не один раз було помічено у бійках, нападах та різного роду інцидентах. Восени 2019 незнайомець вдарив депутата цеглиною по голові, коли той спілкувався з поліцією з приводу незаконної забудови.

Був затриманий поліцією біля Посольства Росії під час акції щодо недопущення здійснення голосування до російського парламенту на території України. Також, Назаренку кілька разів поспіль спалювали авто.  

Назаренко є борцем проти так званих “наливайок”. Невідомі побили депутата у дворі Київради під час акції проти заборони продажу алкоголю у кіосках.

У 2016 році Рух ЧЕСНО помітив, що "свободівець" Назаренко в Солом'янському районі був найбіднішим. Він командир одного із взводів батальйону "Київська Русь", був під Дебальцевим. 

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні "ЧИСТИЙ КИЇВ" за адресою: м. Київ, вулиця Народного Ополчення, офіс 1. Телефон: (093) 253-51-53.

Помічники-консультанти: Гавриленко Роман Сергійович, Дубров Геннадій Олександрович,  Дєдов Данило Анатолійович, Непопенко Олександр Сергійович, Сідоренко Антон Сергійович.

Балотування

 • 2015
  мажоритарка
  Київська міська рада 8-го скликання: Свобода. Округ 106
  Обрано

Фракції

 • Київська міська рада 8
 • Період не вказано
  ВО "Свобода"

Робота помічником для:

Верховна Рада 7, На громадських засадах

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу