Фото: Кравчук Євгенія

Кравчук Євгенія Михайлівна


Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 112 у списку як безпартійна. Заступниця голови однойменної фракції. З 10 листопада 2019 року - членкиня партії. Заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Експертка з комунікацій, голова прес-офісу партії “Слуга Народу”. Працювала в журналістиці, продюсерка і сценаристка. Була керівницею прес-служби партії “УКРОП”. Пані партнер у "New Center Consulting".

Працювала директоркою з комунікацій у штабі партії "Сильна Україна" та Сергія Тігіпка під час виборів у 2014 році.

З 2010 до 2014 року входи­ла до організаційного комітету Одеського міжнародного кінофестивалю. Працювала у венчурному фонді “TA Venture”, який підтримував українські стартапи та інтернет-підприємництво.

Брала участь у зйомках документального фільму “Назви своє ім'я” режисера Сергія Буковського та, як лінійна продюсерка та сценаристка, була задіяна у його ж фільмі “Живі”.

У 2015 році балотувалась до Київської міської ради 8 скликання за округом №63 (Оболонський район) від партії “УКРОП”. Помічниця депутатки Верховної Ради 8 скликання Ірини Констанкевич на громадських засадах. Була помічницею депутата Верховної Ради 7 скликання Сергія Тігіпка на громадських засадах.

Закінчила Інститут журналістики КНУ ім.Т.Шевченка. Випускниця програми FLEX (Future Leaders Exchange Program). 


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

Помічники Помічники

Статуси помічника