Фото: Ригованов Руслан

Ригованов Руслан Олександрович


Опис політика

У 2019 році балотувався на посаду Президента України як безпартійний самовисуванець. Того ж року балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 207 округу (Чернігівська область) також як безпартійний самовисуванець.

Виконувач обов’язків начальника підприємства “Севастопольський морський рибний порт”.

Є заступником голови Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та ВПО, радником Покровського міського голови, директором з розвитку Єдиного координаційного центру “Донбас”.

У 2015-2017 роках був помічником-консультантом на громадських засадах народної депутатки 8 скликання Наталії Веселової. 2016-2017 роки — член Ради Київської міської партійної організації “Сили людей”. У 2002 році балотувався до Верховної Ради 4 скликання за 47 округом (частина м.Горлівка та м.Дебальцеве) як самовисуванець та член Селянської партії України.

Раніше працював на керівних посадах у комерційних підприємствах, у 2002 році був арбітражним керуючим Донецького Господарського суду. Закінчив Горлівський автомобільно-дорожний інститут Донецького Національного Технічного Університету за спеціальністю “економіка”.


Народна депутатка Наталія Веселова звинуватила Ригованова у виступах на російському телебаченні, у них стався конфлікт. Після того політик написав заяву про складання статусу помічника Веселової.

Офіційна передвиборча програма кандидата.


Балотування Балотування


Помічники Помічники

Статуси помічника