Фото: Бойко Віталій

Бойко Віталій Федорович

Балотування Балотування


Посади Посади

  • 24 серпня 1991 - 20 березня 1992 Міністр юстиції
  • 2 серпня 1990 - 23 серпня 1991 Міністр юстиції УРСР