Фото: Стефанчук Микола

Стефанчук Микола Олексійович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 187 округу (м.Хмельницький) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань правової політики.

У 2002 році балотувався до Хмельницької міської ради від “Народного Руху України” по мажоритарному округу.

Працює начальником юридичного відділу Державної організації “Національний офіс інтелектуальної власності”. З 2017 до 2019 року працював також адвокатом. У 2017 році був кандидатом на посаду судді Вищого антикорупційного суду та судді Верховного суду. З 2016 року працює старшим науковим співробітником КНУ ім.Т.Г.Шевченка. 

У 2014-2016 роках був професором кафедри цивільного права та процесу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. З 2013 до 2014 року обіймав доцента кафедри цивільного права та процесу Тернопільського національного економічного університету. 

2012-2013 - доцент кафедри міжнародного права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. З 2006 до 2012 року був доцентом, професором кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права.

Член Всеукраїнської громадської організації “Асоціація цивілістів України”. Засновник та голова Громадської організації “Європейський науково-дослідний інститут права”. Співзасновник заступник голови ГО “Всеукраїнське об’єднання “Центр розвитку людини”. Член правління ВГО “Асоціація Українських Правників”, перший заступник Голови Третейського Суду цієї ВГО.

З 2018 року - член редакційної ради Юридичного журналу “Право України”. З 2016 — член спеціалізованої вченої ради при Тернопільському національному економічному університеті з двох юридичних спеціальностей та головний редактор вірменського наукового журналу Eurasian Academic Research Journal.

У 2015-2016 роках проводив підготовку кадрів для Нової Поліції в м.Хмельницькому та м.Києві. У 2014 році був обраний третейським суддею Постійно діючого третейського суду при ВГО “Варта”. 2012 — заснував і очолив Тернопільську обласну організацію Асоціації українських правників.

В студентські роки грав у команді КВК “Три товстуни”, в її складі у 1998 році став чемпіоном Асоціації команд КВК та чемпіоном “Інтерліги” команд КВК. 

Закінчив юридичний факультет у Хмельницькому інституті регіонального управління та права, Хмельницький національний університет за спеціальністю “соціальна педагогіка”, Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію за спеціальністю “управління навчальним закладом” та Хмельницький університет управління та права за спеціальністю “державна служба”. Кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань правової політики

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Нардепи-мажоритарники з Хмельниччини не відобразили всіх витрат у виборчих звітах або не подали їх

  • порушення антикорупційного законодавства: порушення вимог фінансового контролю