Фото: Данілов Віталій

Данілов Віталій Богданович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від ВО “Батьківщина” номером 16 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Член Політичної Ради ВО “Батьківщина”. Очолює Харківську обласну організацію партії.

У 2014 році балотувався до Верховної Ради 8 скликання від партії ВО “Батьківщина” (№21 у списку). З грудня 2012 року - депутат Верховної Ради 7 скликання від партії ВО “Батьківщина” (№ 57 у списку). 

У 2007-2012 роках - депутат Верховної Ради 6 скликання від “Блоку Юлії Тимошенко” (№ 105 у списку). У 2002 році балотувався до Верховної Ради від партії “Яблуко” (№ 36 у списку). У 2002 році був обраний депутатом Харківської міської ради 4 скликання за округом №24 як самовисуванець.

З 2008 до 2016 року обіймав посаду президента Об’єднання професіональних футбольних клубів України “Прем'єр-ліга”. 2005-2007 роки - президент ФК “Харків”. У 2003-2004 роках - віцепрезидент ВАТ “ФК”Металіст”.

З березня 2000 року перебував на посаді заступника голови наглядової ради ВАТ “Інпромбанк”, а у 2001 році за сумісництвом працював провідним фахівцем у Державному підприємстві “Регіон” Державного управління справами Президента України. 

Раніше працював у фірмі “Ліберті” на посаді менеджера, а потім - директора. У 1995-2000 роках працював директором ТОВ “Атлантик”. Президент Федерації вільної боротьби Харківської області. Засновник Харківського дитячо-юнацького спортивного клубу “Богатир”.

Закінчив Київський національний університет фізичного виховання і спорту України за спеціальністю “Теорія і методика викладання обраного виду спорту”, ​​кваліфікація “Викладач” та Харківський державний економічний університет за спеціальністю “Фінанси”, кваліфікація “Економіст”.

Прогульник.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 12 грудня 2012 Блок Юлії Тимошенко

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 12 грудня 2012 Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Верховна Рада 7
  • Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань правоохоронної діяльності

Посади у партіях Посади у партіях


Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані
  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано

Помічники Помічники

На громадських засадах

Невідомо