Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Сауленко Олександр Федорович
Фото: Сауленко Олександр Федорович

Сауленко Олександр Федорович

Самопроголошений мер Бердянська

Державна зрада

Опис

Самопроголошений мер Бердянська.

Добровільне зайняття посади у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території.

28 вересня 2022 року СБУ повідомила йому про підозру у колабораційній діяльності. 

Встановлено, що він за підтримки збройних формувань рф і представників держави-агресора провів низку заходів для підготовки та організації проведення незаконного референдуму.

4 серпня 2022 року СБУ оприлюднила дані про зрадників, які допомогли рф викрасти понад 650 тис. тонн українського зерна з тимчасово окупованих Херсонщини і Запоріжжя.

За даними СБУ, псевдомер Сауленко спільно з "директором" Бердянського морського торговельного порту Стельмаченком забезпечили вилучення зерна зі складів та завантаження його на морське судно "Zhibek Zholy" під прапором рф.

Сауленку та іншим оголошено підозру за трьома статтями КК України - колабораційна діяльність, пособництво державі агресору та порушення законів та звичаїв війни.

У середині липня 2022 року, в регіональних медіа з'явилась інформація, що російські загарбники звільнили свого ставленика Олександра Сауленка з посади мера Бердянська. На його місце планують поставити управлінця з Росії. 

Самостійно проголосив себе тимчасовим виконувачем обов’язків голови міста Бердянськ. 

Олександр Сауленко - один із засновників ТОВ "Азов буд партнер" та ТОВ "Бердянська керуюча компанія".

За даними управління Міністерства юстиції, чоловік на ім'я Олександр Сауленко зареєстрований у межах Бердянського району від політичної партії "Союз Лівих Сил".  За даними YouControl Сауленко був головою структурного утворення політичної партії "Союз Лівих Сил" у Бердянську.

Був певний час на заробітках в росії.

За словами радника голови Офісу президента Михайла Подоляка, Олександр Сауленко був засуджений за педофілію. 

У 2020 - Олександр Сауленко балотувався в депутати Осипенківської сільської ради Бердянського району від політичної партії “За майбутнє”, не обрано. 

Працював у "Укрсиббанку" та електромонтажній компанії на Донеччині. У резюме 14-річної давнини Сауленко шукав роботу керівника будівництва чи головного інженера. 

Закінчив Дніпровський гірничий (нині – технічний) університет за спеціальністю "будівництво шахт і споруд". У 80-90х працював за фахом у вугільній компанії "Октябрьуголь" на Донеччині.

Народився 9 травня 1962 року в селі Новопетрівка Бердянського району Запорізької області.