Фото: Бардіна Марина

Бардіна Марина Олегівна


Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 62 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Заступниця голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

У “Команді Зеленського” відповідальна за реалізацію політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Співзасновниця ГО “Час рівності”. Експертка із соціології та міжнародних відносин. Помічниця депутата Верховної Ради 8 скликання Сергія Лещенка на платній основі, також була помічницею на громадських засадах народного депутата 8 скликання Олександра Черненка.

Учасниця програми Благодійного фонду Богдана Гаврилишина “Молодь змінить Україну”. Авторка низки наукових статей про гендерну рівність. 

Була парламентською інтернкою від Національного демократичного інституту у міжфракційному депутатському об'єднанні “ЄвроОптимісти”.

Вивчає міжнародне право в Інституті міжнародних відносин КНУ ім.Т.Г.Шевченка. Закінчила Національний університет “Києво-Могилянська академія” за спеціальністю “соціологія”. 

З жовтня 2017 року здобуває освіту в Докторській школі ім. родини Юхименків Національного університету "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю "соціологія".


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Помічники Помічники

Статуси помічника