Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Бардіна Марина

Бардіна Марина Олегівна

Рік народження: 1992

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосувала за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

Того ж року підписала звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій. 

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 62 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Заступниця голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

У “Команді Зеленського” відповідальна за реалізацію політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Співзасновниця ГО “Час рівності”. Експертка із соціології та міжнародних відносин. Помічниця депутата Верховної Ради 8 скликання Сергія Лещенка на платній основі, також була помічницею на громадських засадах народного депутата 8 скликання Олександра Черненка.

Учасниця програми Благодійного фонду Богдана Гаврилишина “Молодь змінить Україну”. Авторка низки наукових статей про гендерну рівність. 

Була парламентською інтернкою від Національного демократичного інституту у міжфракційному депутатському об'єднанні “ЄвроОптимісти”.

Вивчає міжнародне право в Інституті міжнародних відносин КНУ ім.Т.Г.Шевченка. Закінчила Національний університет “Києво-Могилянська академія” за спеціальністю “соціологія”. 

З жовтня 2017 року здобуває освіту в Докторській школі ім. родини Юхименків Національного університету "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю "соціологія".

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
   Слуга народу

  Міжфракційні обʼєднання

  Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
   Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

  Помічники

  Верховна Рада 9

  Робота помічником для:

  Верховна Рада 8, За строковим трудовим договором на постійній основі
  Верховна Рада 8, На громадських засадах
  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Голосування у Верховній Раді 9

  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Промови у Верховній Раді 9

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу