Фото: Ананченко Михайло

Ананченко Михайло Олегович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 34 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Під час президентських виборів 2019 року очолював “Команду Зеленського” у Сумській області.

З 2018 року - помічник Сумського міського голови Олександра Лисенка. У 2016-2017 роках був головою комітету фандрайзингу Української асоціації студентів та Студентським президентом України.

У 2016 році - студентський мер Сумщини. Був чи є помічником-консультантом депутата Сумської обласної ради 7 скликання від ВО “Батьківщина” Ігоря Ганненка.

Співпрацює з такими організаціями, як “Український освітній клуб”, "Британська молодіжна рада", "Українська асоціація студентів", "Національний студентський союз", "Український освітній клуб", "Федерація дебатів України".

У 2015 році працював заступником директора “Віза-тур” в Україні”, менеджером зі зв’язків з громадськістю у нічному клубі та головою профкому студентів та аспірантів СумДПУ ім.А.Макаренка (до 2018 року).

Організатор та співорганізатор молодіжних, юнацьких і студентських форумів (зокрема, "Student growing up"), спільних міжнародних і всеукраїнських подорожей з метою обміну досвідом, а також масових заходів у місті Суми.

У 2014 році був арт-директором нічного клубу. З 2013 року - член Національної спілки журналістів, автор публікацій у місцевих та інтернет-виданнях.

З 2012 до 2015 року - заступник голови профспілкової організації студентів СумДПУ ім. А.Макаренка. З 2010 року — волонтер при дитячих будинках і міських центрах реабілітації.

Є співзасновником та керівником ГО “Українська молодіжна рада” та “Всеукраїнське об’єднання “Суми Псел”.

Закінчив факультет іноземних мов Сумського державного педагогічного університету ім.А.Макаренка. Навчається там само за фахом “адміністративний менеджмент”.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Помічники Помічники

Статуси помічника