Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Ананченко Михайло

Ананченко Михайло Олегович

Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: СЛУГА НАРОДУ — список №34

Рік народження: 1994

Опис політика

З червня 2020-го керує сумською облорганізацією партії "Слуга народу".

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 34 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Під час президентських виборів 2019 року очолював “Команду Зеленського” у Сумській області.

З 2018 року - помічник Сумського міського голови Олександра Лисенка. У 2016-2017 роках був головою комітету фандрайзингу Української асоціації студентів та Студентським президентом України.

У 2016 році - студентський мер Сумщини. Був помічником-консультантом депутата Сумської обласної ради 7 скликання від ВО “Батьківщина” Ігоря Ганненка.

Співпрацює з організаціями “Український освітній клуб”, "Британська молодіжна рада", "Українська асоціація студентів", "Національний студентський союз", "Український освітній клуб", "Федерація дебатів України".

У 2015 році працював заступником директора “Віза-тур” в Україні”, менеджером зі зв’язків з громадськістю у нічному клубі та головою профкому студентів та аспірантів СумДПУ ім.А.Макаренка (до 2018 року).

Організатор та співорганізатор молодіжних, юнацьких і студентських форумів (зокрема "Student growing up"), спільних міжнародних і всеукраїнських подорожей з метою обміну досвідом, а також масових заходів у місті Суми.

У 2014 році був арт-директором нічного клубу. З 2013 року - член Національної спілки журналістів, автор публікацій у місцевих та інтернет-виданнях.

З 2012 до 2015 року - заступник голови профспілкової організації студентів СумДПУ ім. А.Макаренка. З 2010 року — волонтер при дитячих будинках і міських центрах реабілітації.

Є співзасновником та керівником ГО “Українська молодіжна рада” та ВО “Суми Псел”.

Закінчив факультет іноземних мов Сумського державного педагогічного університету ім.А.Макаренка. Навчається там само за фахом “адміністративний менеджмент”.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Робота помічником для:

Сумська обласна рада 7, На громадських засадах

Голосування у Верховній Раді 9

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу