Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Іонушас Сергій

Іонушас Сергій Костянтинович

Верховна Рада 9, СЛУГА НАРОДУ, №38 у списку

Рік народження: 1979

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 38 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Входить до команди радників та експертів Президента України Володимира Зеленського як експерт з питань правосуддя. Був довіреною особою Володимира Зеленського у ЦВК на виборах президента України 2019 року.

Сергій Іонушас співпрацював зі структурами «Кварталу», зокрема на офіційному сайті «Укрпатенту» він значиться патентним повіреним Володимира Зеленського – реєстрував такі його торговельні марки, як «Слуга народу», «Країна У», «Квартал 95», «Студія «Квартал 95», «Ліга Сміху», «Чисто news» та інші.

Журналісти проекту «Схеми» повідомили, що за заявкою Іонушаса у січні 2020 зареєстроване свідоцтво на новий торговельний знак «Ze kubiki» (власник – Володимир Зеленський), зареєстроване свідоцтво на знак –​ «Ігри приколів», (власники – Володимир Зеленський, Борис і Сергій Шефіри, Наум Баруля, Андрій Яковлев та Андрій Чивурін).

Був власником та керівником юридичної фірми “Гелон” (з 2002 по 2019 року) та ТОВ “Консіон”.

З 2001 року має адвокатське свідоцтво. Є патентним повіреним України.

Закінчив Національний юридичний університет ім. Я.Мудрого за спеціальністю “правознавство”, Інститут інтелектуальної власності і права за фахом “інтелектуальна власність” та ІМВ КНУ ім.Т.Г.Шевченка (європейське право).

Балотування

 • 2019
  список №38
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: СЛУГА НАРОДУ
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань правоохоронної діяльності

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу