Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Качура Олександр

Качура Олександр Анатолійович

Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: СЛУГА НАРОДУ — список №49

Рік народження: 1990

Опис політика

У травні 2020-го став одним з інціаторів законопроєкту від “Слуги народу”який фактично офіційно дозволяє непрямий підкуп виборців в умовах пандемії коронавірусу. Законопроект не прийнятий.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 49 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

У березні 2019-го адвокатське бюро “Kachura Lawyers” виграло справу про заборону серіалу «Свати» в інтересах Студії «Квартал 95».

Адвокат, засновник адвокатського бюро “Kachura Lawyers”Був адвокатом партії «Слуга народу» і компанії «Квартал 95». Бюро «Kachura Lawyers» представляло інтереси артиста Олега Винника, «RS music», бізнесмена і мера Глухова Мішеля Терещенка, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка та інших.

Є членом громадської ради при Міністерстві юстиції України, а також входить до експертної ради Верховної Ради з питань внесення змін до кримінально-процесуального кодексу України.

Закінчив філософський факультет КНУ імені Т.Г.Шевченка (спеціальність “політологія”), НТУУ “Київський політехнічний інститут” (спеціальність “правознавство”), Міжнародний університет фінансів (спеціальність “міжнародний менеджмент управління”). Кандидат юридичних наук.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Голосування у Верховній Раді 9

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу