Фото: Лисюк Андрій

Лисюк Андрій Олександрович

№69 у списку СЛУГА НАРОДУ

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 69 у списку як безпартійний. 22 серпня 2019 року відмовився від депутатського мандату за власною заявою, був визнаним ЦВК таким, що не набув мандат.

Адвокат. Директор ТОВ "Лігал консалтинг". Засновник та голова Адвокатського об’єднання “Hillmont Partners”. Керівник ТОВ “Інформаційно–аналітичне агенство Айсберг інформ”, ТОВ “Ризик Менеджмент Груп”, ТОВ “Лігал Консалтинг”. Науковий консультант телепроектів СТБ, зокрема шоу "Слідство ведуть екстрасенси".

Працював на оперативних і керівних посадах Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ (м.Київ).

Працював заступником начальника Служби безпеки Національного секретаріату політичної партії "Сильна Україна" та начальником відділу партії з регіональної координаційної роботи.

Був головою врегулювання проблемних активів в рамках юридичного Департаменту ПАТ "Промінвестбанк". Також займав посаду юридичного консультанта на українському телебаченні.

Закінчив юридичний факультет академії СБУ. Підполковник СБУ.

Балотування

  • 2019
    список №69
    Верховна Рада 9-го скликання: СЛУГА НАРОДУ
    Не обрано

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу