Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Опис політика

Нардеп Верховної Ради 9-го скликання від партії "Слуга народу"

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала понад 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не повною мірою.

У лютому 2022 року журналісти Bihus.Info писали, що Герман входить до числа членів бюджетного комітету, які підконтрольні нардепу від "слуг" Олександру Трухіну, а не тодішньому офіційному главі комітету Юрію Арістову.

У 2020-му Центр протидії корупції (ЦПК) повідомляв, що Герман не вказав у своїй декларації кандидата британську компанію, де він був бенефіціарним власником. Ця фірма у своїх фінансових звітах мала мільйонні обороти.

Герман назвав інформацію ЦПК про його декларацію маніпулятивною і заявив, що компанія йому не належить. У ЦПК відповіли, що він мав її задекларувати, бо вказаний як особа зі значним контролем (англ. person with significant control), що відповідає терміну "бенефіціарний власник", визначеному українським законодавством.  

У 2019 році обраний депутатом Верховної Ради 9-го скликання від партії "Слуга Народу" за виборчим округом №35 (Дніпропетровська область - міста Нікополь, Покров, Нікопольський район), безпартійний. 

Член однойменної фракції. Член Комітету з питань бюджету, голова підкомітету з питань сучасних інформаційних технологій та інновацій у бюджетному процесі.

На момент виборів був директором ТОВ "Альфа-Косметикс".

У 2013-2017генеральний директор мережі магазинів ProStor.

Також був директором ТОВ "Герман консалтинг" та ТОВ “Стиль Д”.

Працював на посаді директора з економіки та фінансів "UBC Group", а також в корпорації "Авіто" в Дніпропетровську та "Глобал Лоджик Солюшнс" в Харкові.

Має вищу освіту. У 2003 році закінчив Національну металургійну академію України за спеціальністю "Теплоенергетика", а у 2004-му цей же виш за спеціальністю "Облік і аудит".

У 2010 році закінчив Національний університет "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю "Менеджмент підприємств" та Києво-Могилянську бізнес-школу (магістр з бізнес-адміністрування (MBA))

Народився 8 вересня 1981 року в Дніпрі.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Комітет з питань бюджету
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Читайте на ЧЕСНО

Династії зрадників - 3

Династії зрадників - 3

За період роботи Реєстру зрадників до нього потрапило понад 1300 осіб. Рух ЧЕСНО дослідив, що 20 пар фігурантів реєстру мають родинні зв’язки. Їх найбі...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу