Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Грищенко Тетяна

Грищенко Тетяна Миколаївна

Рік народження: 1979

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосувала за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

Того ж року підписала звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій. 

У 2019 році була обрана депутаткою Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №66 (Житомирська область) як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань аграрної та земельної політики.

З 2018 року членкиня ГО “Свічадо”. Працювала контролеркою природного газу в Малинському Управлінні експлуатації Газового господарства.

У 2011-2016 роках працювала в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району.

На президентських виборах 2019 року була у складі ОВК від Юрія Бойка, під час другого туру - голова ОВК №66 від Володимира Зеленського.

На місцевих виборах 2015 року була секретарем територіальної комісії від партії “Опозиційний блок”. На позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року також була у складі ОВК, суб’єкт подання кандидатури - “Партія Регіонів”.

На виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року була секретарем ОВК від партії “Зелена планета”. На виборах президента України 2010 року була членкинею ОВК від кандитата Василя Противсіх.

Закінчила Малинський лісотехнічний коледж за спеціальністю “Бухгалтер”.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Комітет з питань аграрної та земельної політики
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу