Фото: Бакумов Олександр

Бакумов Олександр Сергійович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 173 округу (м.Харків) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань правоохоронної діяльності.

З 2018 року - проректор Харківського національного університету внутрішніх справ, з 2016 - доцент кафедри конституційного і міжнародного права там само.

З 2017 року - адвокат, входить до Національної асоціації адвокатів України. Член Ради Харківської обласної організації Союзу юристів України. 

Був головою поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Харківській області від представників громадськості. У 2015 році брав участь у бойових діях АТО у складі Прикордонних військ України, звання - капітан.

У 2012-2015 роках був асистентом кафедри конституційного права України Національного юридичного університету ім.Я.Мудрого.

Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю “правознавство”. Також здобув освіту за спеціальностями “фінанси” та “історія” в Харківському національному університет імені В.Каразіна. Кандидат юридичних наук.

Фігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань правоохоронної діяльності

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Слюсарєв має вплив на формування списків мажоритарників партії "Слуга народу" на Харківщині

  • політичний вплив на прийняття рішень і/або зловживання службовим становищем: торгівля впливом