Фото: Літвінов Олександр

Літвінов Олександр Миколайович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 178 округу (Харківська область) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

У 8 скликанні Верховної Ради був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Сергія Алєксєєва, у 4 скликанні - Василя Гладкіх.

У 2015 році був обраний депутатом Балаклійської районної ради Харківської області від “Волонтерської партії України” як перший кандидат, безпартійний. До обрання депутатом Верховної Ради був головою районної ради, координатор Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області в Балаклійському районі.

Обіймав керівні посади у підприємствах комунального господарства. Був депутатом Балаклійської міської ради V скликання, Балаклійським міським головою (за власними словами, обраний у 2010 році як самовисуванець). З 2007 до 2010 року був першим заступником голови Балаклійської РДА. За власними словами, був членом “Народної партії”.

У 2007 році був радником голови Балаклійської районної ради, з 2006 до 2007 року – начальник КП Балаклійської районної ради “Балаклійські теплові мережі”. У 2004-2006 роках був начальником ДП “Водопостач” КП “Балаклійський водоканал”.

З 1998 року по 2004 рік – начальник виробничо-технічного відділу, майстер зміни служби з аварійно-відбудовних робіт Балаклійської філії ВАТ “Харківгаз”. У 1993-1998 роках працював майстром служби підземних газових мереж та ГРП, майстром ремонтно-монтажної дільниці, начальником виробничо – технічного відділу Балаклійського управління по експлуатації газового господарства. 

Трудову діяльність розпочав у 1993 році електрозварювальником ремонтно-прокатного цеху бази виробничого обслуговування Державного геологічного підприємства “Полтава-нафтогазгеологія”.

Закінчив Харківський інженерно-педагогічний інститут за спеціальністю “технологія та обладнання зварювального виробництва” та ХРІДУ НАДУ при Президентові України за спеціальністю “державне управління”.

Фігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Посади Посади

  • Голова Балаклійської районної ради
  • Перший заступник голови Балаклійської районної державної адміністрації

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Колишній Голова Балаклійської міськради нарахував собі премію

  • порушення антикорупційного законодавства: діяльність в умовах конфлікту інтересів

Помічники Помічники

Статуси помічника