Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Кострійчук Сергій

Кострійчук Сергій Володимирович

Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: СЛУГА НАРОДУ — список №140

Рік народження: 1985

Опис політика

9 листопада 2021 року після дострокового припинення повноважень Ірини Верещук ЦВК визнала обраним нардепом Сергія Кострійчука. 

У лютому 2020 року Сергій Кострійчук увійшов до Вищої ради партії та відповідає за організаційно-масову роботу. З березня 2020 року отримував зарплату від партії. 

У 9 скликанні є помічником на громадських засадах Корнієнко Олександра.  

Сергій Кострійчук, найімовірніше, є братом або чоловіком Олени Кострійчук, яка своєю чергою є керівницею та співзасновницею ГО “Ліга волонтерів”. Ця організація в березні 2019 року перерахувала “Слузі народу” 2 мільйони гривень. Кошти були спрямовані на виборчу кампанію Володимира Зеленського. Громадську організацію зареєстрували за 3 місяці до цього, незадовго до оголошення Зеленським про балотування у президенти. Жодної інформації про діяльність цієї ГО у відкритих джерелах немає. За двома винятками. Перший – це власне факт фінансування партії. Другий – ГО “Ліга волонтерів” зареєструвала в ЦВК майже 1900 спостерігачів.

Щонайменше до середини 2018 року Олена Кострійчук була юрисконсульткою в комунальному закладі “Теплицький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги” у Вінницькій області. Згідно з фінансовим звітом “Слуги народу”, заробітної плати в партії ані Олена, ані Сергій Кострійчуки до грудня 2019 року не отримували (офіційно партія взагалі не має працівників).

У 2019 році кандидат у народні депутати 9 скликання, 140 номер у списку партії “Слуга народу”, безпартійний.

Засновник та голова ГО “Слуги народу”. Працював юристом у Міністерстві аграрної політики, ДП “Украгролізинг” та в інших комерційних структурах на відповідній посаді.

Закінчив економічний факультет Національного університету державної податкової служби України та юридичний факультет Національного авіаційного університету.

Балотування

Робота помічником для:

Верховна Рада 9, На громадських засадах

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу