Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Ківалов Сергій

Ківалов Сергій Васильович

Верховна Рада 8, САМОВИСУВАННЯ, Керівник Українська морська партія Сергія Ківалова

Характеристики політика

  • ФАРи: 5
  • Гречкосійство

Опис політика

Депутат Верховної Ради 3-8 скликань, голова ЦВК (у 2014), очільник Вищої ради юстиції (2001-2004).

21 вересня 2020 року на з’їзді Української морської партії Сергія Ківалова висунули кандидатом на посаду міського голови Одеси. 

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році за округом №135 (Приморський район м.Одеси), самовисуванець. Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя. З 2001 року (з перервою у 2007-2014 роках) є головою Української морської партії Сергія Ківалова.

З 2016 року - член фракції “Опозиційний блок”, до того був позафракційним.

У 2015 році балотувався на посаду Одеського міського голови від Української морської партії Сергія Ківалова, кандидував до міської ради першим номером від тієї ж партії.

Голосував за “диктаторські закони” 16 січня 2014 року.

Співавтор закону “Про засади державної мовної політики”, що був прийнятий у 2012 році. Закон врегульовував введення регіональних мов, визнаний неконституційним. 

З 2012 до 2014 року - народний депутат ВР 7 скликання, обраний за тим же округом від Партії регіонів. Член однойменної фракції, вийшов з неї 4 липня 2014 року. 

У 2006 та у 2007 роках був обраний народним депутатом 5 та 6 скликань від Партії регіонів. Член Партії регіонів (2007-2014). Голова Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя.

З лютого 2004 року до грудня 2004 року - голова ЦВК. У 2004 році Ківалова звинуватили у фальсифікації результатів виборів Президента України. Після визнання Верховним Судом України результатів другого туру виборів недійсними, Верховна Рада звільнила Ківалова з посади голови ЦВК.

З 2001 до 2004 року очолював Вищу раду юстиції.

З 2003 року - член академії правових наук України. 

У 2002 році обраний народним депутатом 4 скликання за 136 округом, висувався від Української морської партії, був її членом. Член фракції “Єдина Україна”, член комітету з питань правової політики.

У 2001 році - заснував партію “ Українська морська партія”.

З 1998 року — президент Одеської національної юридичної академії (нині — Національний університет “Одеська юридична академія”).

У 1998 році обраний народним депутатом 3 скликання як безпартійний самовисуванець за 135 округом (м.Одеса), тоді ж безуспішно балотувався до Одеської міської ради також як самовисуванець. Був членом фракції СДПУ(о)

У 1994-1998 роках був депутатом Одеської міської ради, у 1990-1994 роках - депутат Жовтневої районної у місті Одеса ради.

З 1987 до 1989 року був старшим викладачем, начальником циклу адміністративного права й адміністративної діяльності в Одеській школі міліції. До цього працював на керівних посадах в органах внутрішніх справ, був викладачем та головою профкому Свердловського юридичного інституту.

Гречкосій. Фігурант антикорупційних розслідувань. Фігурант 5 антикорупційних розслідувань щодо тендерних махінацій

Закінчив Свердловський юридичний інститут, юрист.

Освіта

  • Свердловський юридичний інститут

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 4 липня 2014 — 27 листопада 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 4 липня 2014
    Партія регіонів

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань правової політики та правосуддя
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 83,0%
прогули 17,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7
Верховна Рада 6
Верховна Рада 5
Верховна Рада 4

Посади у партіях

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу