Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Колтунов Ігор

Колтунов Ігор Сергійович

Рік народження: 1986

Опис політика

Кандидат у депутати до Київської облради від "Слуги народу" (№9 у списку партії, №1 у шостому окрузі).

Перед місцевими виборами 2020 року він почав активно знімати сюжети про війну активістів із забудовниками в Ірпені, зокрема з ексмером Ірпеня, фігурантом антикорупційних розслідувань Володимиром Карплюком. У такий спосіб він залучав опозиційний до Карплюка електорат. Надалі журналіст опинився в команді "Слуги народу", яка по суті підтримує Карплюка.

З 2013 рок працює на різних посадах на телеканалі "1+1", власником якого є олігарх Ігор Коломойський. Зокрема є журналістом у програмі “Гроші”, де раніше ведучим був Дубінський.

З 2004 року працює журналістом. Був кореспондентом, випусковим редактором і ведучим новин на харківських телеканалах ФОРА, А/ТВК. Згодом працював на телеканалі "НТН".

У 2019 році закінчив Інститут ASPEN у Києві. У 2008 році закінчив відділення журналістики Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Успішні і фейкові замахи. Як наше підпілля допомагає ЗСУ і лякає ФСБ

Успішні і фейкові замахи. Як наше підпілля допомагає ЗСУ і лякає ФСБ

За понад 200 днів війни українські партизани і ЗСУ провели низку успішних операцій, внаслідок яких були знищені як політики-зрадники, так і правоохоронці-кол...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу