Фото: Сухомлин Сергій

Сухомлин Сергій Іванович


Опис політика

У 2015 році був обраний Житомирським міським головою від БПП “Солідарність” як член партії. Тоді ж балотувався до міської ради від партії першим кандидатом. Був членом Центральної Ради БПП “Солідарність”.

З березня 2014 до листопада 2015 року обіймав посаду першого заступника Житомирського міського голови. Брав участь у Євромайдані.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради від ВО “Батьківщина” номером 101 у списку як безпартійний. З 2010 до 2014 року - депутат Житомирської обласної ради, обраний 2 номером у списку партії “Фронт Змін” як її член. У 2006-2010 роках - депутат Житомирської міської ради, обраний за списком блоку “Наша Україна”.

До обрання міським головою займався підприємницькою діяльністю, був комерційним директором ТОВ “Технотронік”. Потім працював на посаді комерційного директора, директора ТОВ “Візаж” у місті Житомирі, яке спеціалізувалося на виробництві вікон.

До того проходив військову службу у місті Житомирі. Закінчив Харківське вище танкове командне училище та Університет державної фіскальної служби України за спеціальністю “фінанси та кредит”.


Балотування Балотування


Посади Посади

  • 15 березня 2014 - 16 листопада 2015 Перший заступник Житомирського міського голови

Посади у партіях Посади у партіях

  • Член Центральної Ради Партії БПП

Архів політичної агітації Архів політичної агітації