Фото: Горбунов Олександр

Горбунов Олександр Володимирович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій
  • Зразкова відвідуваність комітетів Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання за 99 округом (м.Кропивницький) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання. Голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Обраний у 2014 році від партії “Народний фронт” (№41 у списку). Голова Кіровоградської обласної організації “Народного фронту”.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради від ВО “Батьківщина” №178 у списку. У 2010-2014 роках - депутат Кропивницької міської ради 6 скликання, перший номер у списку “Фронту Змін”. 2009–2013 роки - член партії “Фронт Змін”, голова Кропивницької міської організації.

До Верховної Ради працював на керівних посадах у комерційних підприємствах, директором виконавчої дирекції Кіровоградського відділення Фонду соціальної адаптації молоді України, директором Малого державного підприємства “Центр фізичного і духовного вдосконалення “Цунамі”.

До того працював спочатку тренером-викладачем з рукопашного бою, потім - керівником Військово-патріотичного об'єднання “ВОЇН” Творчого об'єднання молоді “ТОМ”, збирачем виробів з деревини Кіровоградського виробничого швейного об’єднання. Президент “Асоціації бойових мистецтв” Кіровоградської області.

Закінчив Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю “менеджмент організацій” та Кіровоградський філіал університету “Україна” за фахом “правознавство”.

Кнопкодав. Фігурант антикорупційного розслідування за фактом лобіювання в уряді ремонту доріг навколо свого ресторану у Кропивницькому на 6 мільйонів гривень


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Народний фронт

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань бюджету

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Токова Юлія Вʼячеславівна

За строковим трудовим договором на постійній основі

На громадських засадах