Фото: Кондратюк Олена

Кондратюк Олена Костянтинівна

Верховна Рада 9, Батьківщина, №5 у списку, Член Політичної Ради Партії Батьківщина, Заступниця Голови Верховної Ради України

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

З 29 серпня 2019 року - заступниця Голови Верховної Ради України. Позафракційна, не входить до складу будь-якого комітету (за посадою).

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від ВО “Батьківщина” номером 5 у списку як членкиня партії. Членкиня Політичної Ради ВО “Батьківщина”.

Народна депутатка 8 скликання, обрана №18 за списком ВО “Батьківщина”, пані секретар Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, співголова МФО “Рівні можливості”.

У 2012 році була обрана народною депутаткою 7 скликання від ВО “Батьківщина” 60 номером у списку як безпартійна. У 2012-2014 роках була заступницею члена Делегації у ПАРЄ.

У 2007 році стала народною депутаткою 6 скликання від Блоку Юлії Тимошенко 134 номером у списку, була членкинею партії “Реформи і порядок”.

До 2007 року включно працювала директоркою піар-агенції “Радник”.

Закінчила ЛНУ ім.І.Франка. Кандидатка історичних наук.

Балотування

  • 2019
    список №5
    Верховна Рада 9-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2014
    список №18
    Верховна Рада 8-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2012
    список №60
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: БЮТ
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Позафракційні
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 — 12 грудня 2012
    Блок Юлії Тимошенко

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Не входить до складу жодного комітету
  • Верховна Рада 8
  • 4 грудня 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики
  • Верховна Рада 7
  • Період не вказано
    Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 — 12 грудня 2012
    Комітет з питань свободи слова та інформації
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 70,0%
прогули 30,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади

  • 28 вересня 2019 — ...
    Заступниця Голови Верховної Ради України

Посади у партіях

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу