Фото: Чорний Дмитро

Чорний Дмитро Сергійович


Опис політика

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №34 (Дніпропетровська область). Член однойменної фракції. Член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Директор ПП "Громадська журналістика". Член правління ГО “Агенція сталого розвитку Жовті Води”. Засновник ТОВ “Афоризм Люкс”, ТОВ “ТК “Схід Трейд”, ТОВ “Армат Холд”.

У 2015 році був обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради від партії “УКРОП” за округом №75. Член постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

У 2014 та 2012 роках балотувався до Верховної Ради від партії “Україна Майбутнього” (№26 у списку та за округом №34 відповідно).

Закінчив Придніпровську державна академія будівництва та архітектури за спеціальністю “Будівництво”, кваліфікація  – інженер-будівельник.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування