Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Чорний Дмитро

Чорний Дмитро Сергійович

Рік народження: 1989

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

У березні 2020-го року виступив проти створення консультативної ради в Тристоронній контактній групі за участі представників ОРДЛО незважаючи на позицію фракції “Слуга народу”. Згодом сторінку у Фейсбуці видалено.

У 2020 році Чорний не голосував за основу та в цілому за “антиколомойський” закон.   Цей закон стосувався банківської діяльності. Перед цим Чорний подав 1781 правку до цього проєкту. За кількістю правок народний депутат увійшов в топ-5. Рух ЧЕСНО розцінює поправковий спам як шкідливу законотворчу діяльність, яка уповільнює розгляд важливих питань в інтересах певних осіб. Чорний, за інформацією ЗМІ, входить до “групи Коломойського”. 

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №34 (Дніпропетровська область). Член однойменної фракції. Член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Директор ПП "Громадська журналістика".

У 2015 році був обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради від партії “УКРОП” за округом №75. Член постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

У 2013-2015 роках – депутат Жовтоводської міської ради.

У 2014 та 2012 роках балотувався до Верховної Ради від партії “Україна Майбутнього” (№26 у списку та за округом №34 відповідно).

Протягом 2012-2014 - кореспондент у ТОВ ТРК "Жовта Річка".

У 2009-2010 роках працював мулярем ПМТЗ "Буд-Сервіс";

Член правління ГО “Агенція сталого розвитку Жовті Води”. Засновник ТОВ “Афоризм Люкс”, ТОВ “ТК “Схід Трейд”.

Закінчив Придніпровську державна академія будівництва та архітектури за спеціальністю “Будівництво”, кваліфікація  – інженер-будівельник.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу