Фото: Герасимов Артур

Герасимов Артур Володимирович

Верховна Рада 9, ЄС, №11 у списку, Член Центральної Ради Партії ЄС

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” номером 11 у списку як член партії. Співголова однойменної фракції. Член Комітету з питань аграрної та земельної політики. Член Центральної Ради партії “Європейська Солідарність”.

Народний депутат 8 скликання. Голова парламентської фракції партії “Блок Петра Порошенка” та член комітету з питань національної безпеки і оборони.

Обраний у 2014 році від БПП (№43 у виборчому списку). 30 травня 2016 року був призначений представником президента України Петра Порошенка у Верховній Раді (3 квітня 2017 року його змінила Ірина Луценко).

У 2014 році відповідав за виборчу кампанію Петра Порошенка у Донецькій області, а потім керував штабом БПП у тій же області на парламентських виборах. Є членом наглядової ради ГО “Спілка відродження Донбасу”.

Балотувався у 2012 році до Верховної Ради як безпартійний самовисуванець у складі неформального об’єднання “Команда Сергія Шахова” за мажоритарним округом №51 (м.Горлівка Донецької області).

До політичної діяльності обіймав посаду заступника директора, директора, згодом - генерального директора у компанії “Українська Маркетингова Група”.

Був членом керівних органів Української асоціації маркетингу, членом Європейської асоціації дослідників ринку та суспільної думки, членом Американської асоціації маркетингу.

Закінчив факультет соціології та психології КНУ ім.Т.Г.Шевченка, закінчив аспірантуру там само.

Балотування

  • 2019
    список №11
    Верховна Рада 9-го скликання: ЄС
    Обрано
  • 2014
    список №43
    Верховна Рада 8-го скликання: ЄС
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: самовисування. Округ 51, Донецька область
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Європейська Солідарність
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань аграрної та земельної політики
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань національної безпеки і оборони
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 97,0%
прогули 3,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади

  • 30 травня 2016 — 3 квітня 2017
    Представник Президента України у Верховній Раді

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Член Центральної Ради Партії ЄС
  • Період не вказано
    Член Центральної Ради Партії ЄС

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу