Фото: Батенко Тарас

Батенко Тарас Іванович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як самовисуванець та член партії "УКРОП" за 123 округом (Львівська область). Співголова депутатської групи "За майбутнє". Член Комітету з питань бюджету.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Блок Петра Порошенка” за виборчим округом №123 (Львівська область). Голова підкомітету з питань нафтової, нафтотранспортної галузі та нафтопродуктозабезпечення Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

6 листопада 2015 року вийшов із фракції “Блоку Петра Порошенко”, а 13 травня 2016 року обраний Головою політичної ради партії “УКРОП”. У 2018 році був обраний головою партії.

У 2012 був кандидатом у депутати Верховної Ради 7 скликання за одномандатним виборчим округом № 123 (Золочівський, Перемишлянський, Миколаївський райони, м. Новий Розділ) як самовисуванець та член Української Республіканської Партії.

У 2010 році стає депутатом Львівської обласної ради VI скликання за мажоритарним округом № 32 Львівської області (Золочівський район) від Української Народної Партії. У 2007 році обраний депутатом Львівської обласної ради за списком блоку “Наша Україна - Народна Самооборона”, з 2009 до 2010 року був головою однойменної фракції.

З 2009–2014 рік обіймав посаду директора “Магістральних нафтопроводів “Дружба” ПАТ “Укртранснафта”.

З 2005 по 2008 рік перебуває на посаді заступника голови Львівської обласної державної адміністрації з політико-правових питань. З 2003 по 2005 рік був одним з керівників виборчого штабу Віктора Ющенка у Львівській області. Працював також завідувачем прес-служби, спеціалістом інформаційно-аналітичного відділу Львівської ОДА, заступником керівника та керівником центрів політичного аналізу, видавав журнал “Республіканець”.

Закінчив Львівський Національний Університет ім.І.Франка за спеціальністю “політологія”. Кандидат політичних наук.

Кнопкодав.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 6 листопада 2015 - 29 серпня 2019 Позафракційні
  • 27 листопада 2014 - 6 листопада 2015 Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 9
  • Група "За майбутнє" з 29 серпня 2019 - ...
  • Група "За майбутнє" з 29 серпня 2019 - ...

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань бюджету

Посади Посади

  • Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації

Посади у партіях Посади у партіях

  • Голова партії УКРОП
  • Член Політичної Ради Партії УКРОП
  • Член Президії Партії УКРОП

Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

На громадських засадах