Фото: Матковський Андрій

Матковський Андрій Всеволодович

№1 у списку БПП

Характеристики політика

 • ФАРи: 1
 • Прогульництво

Опис політика

Із 2015 року депутат Полтавської міської ради 7-го скликання, висунутий від Полтавської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", голова однойменної фракції. Член постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів.

Доцент кафедри фінансів і банківської справи Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка. Безпартійний.

З 2011 року — директор з економічних та фінансових питань приватного підприємства "Полтавасервісінвест". 2006 рік - обраний Міським головою на позачергових виборах Полтавського міського голови.

2006 рік - депутат Полтавської міської ради п’ятого скликання від виборчого блоку "Блок Юлії Тимошенко". З травня 2006 року - секретар Полтавської міської ради п’ятого скликання. З 2001 року по травень 2006 року - заступник директора регіонального управління комерційного банку "ПриватБанк", викладає в Полтавському університеті споживчої кооперації України (нині — ПУЕТ).

З 1990 року бере активну участь у формуванні місцевих податкових органів. Працював у Державній податковій інспекції в Київському районі м. Полтави на посадах начальника відділу, заступника начальника інспекції, в 1996 році призначається начальником Державної податкової інспекції в Октябрському районі м. Полтави, з 1997 року — заступник голови Державної податкової адміністрації в Полтавській області.

З 1999 року по 2001 рік - начальник Державної податкової інспекції м. Полтави. Державний радник податкової служби ІІІ рангу. З 1988 по 1990 роки - перебуває на виборній комсомольській роботі. З 1986 по 1988 рік - старший економіст в управлінні виробничо-технічної комплектації Полтавського Облагробуду.

В 2009 році закінчив аспірантуру Міжрегіональної академії управління персоналом. Доктор філософії в галузі економіки. Освіта вища, В 1986 році закінчив Київський інститут народного господарства, спеціальність "Планування народного господарства". Вихованець Казанського військового суворовського училища (1979-1981 роки). Навчався в Ленінградському вищому військово-політичному училищі Протиповітряної оборони.

Роздавав аптечки мешканцям Полтави на місцевих виборах 2015 року. Пов'язаний з депутатом бізнес задешево орендує комунальні приміщення в міста.

Послугами страхової компанії "Залізничні шляхи", яка належить дружині Андрія Матковського, користуються деякі полтавські бюджетні організації. Наприклад, КП "Декоративні культури", КП "Спецкомбінат ритуально-похоронних послуг" та виконкоми Шевченківської та Київської ради.

Міська рада платила кошти наближеним до нього телеканалам за висвітлення діяльності.

Балотування

 • 2015
  список №1
  Полтавська міська рада 7-го скликання: БПП
  Не обрано
 • 2015
  мажоритарка
  Полтавська міська рада - голова 2015: БПП
  Не обрано
 • 2014
  мажоритарка
  Верховна Рада 8-го скликання: самовисування
  Не обрано
 • 2012
  мажоритарка
  Верховна Рада 7-го скликання: самовисування
  Не обрано
 • 2010
  мажоритарка
  Полтавська міська рада - голова 2010: Всеукраїнська партія трудящих
  Не обрано

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

НАБЛИЖЕНИЙ ДО ВЛАДИ БІЗНЕС ЗАДЕШЕВО ОРЕНДУЄ МАЙНО В МІСТІ ПОЛТАВА

 • використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби владні зловживання
 • надання преференцій при виконанні службових обовʼязків владні зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу