Фото: Опадчий Ігор

Опадчий Ігор Михайлович


Опис політика

2015 року обраний депутатом від БПП "Солідарність" на 40 окрузі (Деснянський район). Секретар постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики.

Під час розгляду на регламентній комісії поведінки депутата-"свободівця" Прохора Антоненка (вирвав мікрофон у мера Віталія Кличка, намагаючись привернути увагу міськради до конфлікту із забудовником на Татарці) Опадчий висловився проти покарання у вигляді позбавлення Антоненка права виступу на одному пленарному засіданні. 

Опадчий є юристом та співзасновником юридичної фірми "Гарантія" разом з Дмитром Крейніним. У декларації за 2015 рік не вказав житла на праві користування. 

Влітку 2015 року Опадчий опинився у центрі забудовного скандалу. Мешканці Лісового масиву звинуватили депутата у змові з ПАТ "Холдингова компанія "Київміськбуд".

2014 року балотувався до ВР від БПП "Солідарність" 140 номером у списку. 2014 року став депутатом Київради 7-го скликання від УДАРу. 

Влітку 2013 року жителі Березняків звинуватили Опадчого у лобіюванні будівництва торговельного центру замість скверу по вулиці Серафимовича, 6а у Дніпровському районі.

З 2008 року Опадчий став головою громадської організації "Вільна людина", діяльність якої, якщо судити з активності на фейсбук-сторінці, пов'язана із захистом соціальних та екологічних прав мешканців Києва.

2012 року здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук із спеціальності цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право Київським національним університетом ім. Т. Шевченка. 

З 2010-го став членом партії "УДАР", обраний депутатом Київоблради, де став секретарем фракції. Був помічником Артура Палатного у минулому парламентському скликанні, до того працював помічником бютівця Володимира Скубенка.

У 2006-2010 роках Опадчий був депутатом Шевченківської районної у місті Києві ради від БЮТ. З 2004 року і до теперішнього часу займається адвокатською діяльністю.

1999-2002 рр. - юрист в TOB "ЕСМА". 1998-1999 рр. - юрист ЗАТ "Украгрорезерви".

У 2002 році зарахований слухачем Національної академії державного управління при Президентові України, яку закінчив у 2004 році, і отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Державне управління" та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

У 1996 році вступив до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В 2002 році отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Міжнародне право" і здобув кваліфікацію магістра міжнародного права, перекладача з англійської мови.

Громадська приймальня: 02156, м. Київ, вул. Братиславська, буд. 14 Б, вхід в ресторан "Дніпровський" (Деснянський район).

Телефон: 044 -221-21-51.

Години прийому: Особистий прийом депутата - друга та четверта середа місяця, за попереднім записом за номером телефону: 044-221-21-51.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Організація "Вільна людина" (ідентифікаційний код 36282928). Керівник: Рижикова Тетяна Іванівна.

Помічники-консультанти:

  • Звєрєва Анна Олександрівна

  • Рослік Сергій Миколайович

  • Ткаченко Руслан Вікторович


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні