Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Лукʼянов Владислав Валентинович
Фото: Лукʼянов Владислав

Лукʼянов Владислав Валентинович

Рік народження: 1964

Державна зрада

  • ФАР
    Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту. Замах на суверенітет та територіальну цілісність України. Заперечення російської агресії.

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

Екснардеп 5-го, 6-го і 7-го скликань від Партії регіонів, депутат Бахмутської міськради від ОПЗЖ.

Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту. Замах на суверенітет та територіальну цілісність України. Заперечення російської агресії.

25 жовтня 2020 року на місцевих виборах обраний депутатом до міської ради Бахмута Донецької області від ОПЗЖ .

У вересні 2014 року МВС порушило кримінальну справу проти 24 нардепів від депутатської групи "За мир і стабільність", які брали участь в засіданні держдуми рф. Серед них був Владислав Лук’янов. У діях зазначених осіб вбачаються ознаки посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

13 квітня 2014 року Лук'янов брав участь у захопленні міськради у Харцизьку. Того дня із захопленої будівлі було зірвано українські прапори, а замість них було вивішено символіку "ДНР". Лук'янов виступав на мітингу під прапорами сепаратистів, підтримував референдум щодо відділення Донбасу від України, розповідав про те, як застерігав бійців ЗСУ застосовувати силу проти "свого народу".

16 січня 2014 року голосував за "диктаторські закони" - пакет антидемократичних законів, які суттєво обмежували права громадян та свободу слова.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради 7-го скликання від Партії Регіонів, обрано.

У 2007 році балотувався до Верховної Ради 6-го скликання від Партії регіонів, обрано.

У 2006 році балотувався до Верховної Ради 5-го скликання від Партії регіонів, обрано.

У 2002 році балотувався до ВР 4-го скликання від партії "За Єдину Україну!", не обрано.

У 1998-2006 рр. депутат Донецької облради, самовисування.

У 1998 році балотувався до Верховної Ради 3-го скликання від "Народно-демократичної партії", не обрано.

Фігурант бази "Миротворець".

Народився 21 лютого 1964 року у Донецькій області.

Біографія

Народився 21 лютого 1964 року в місті Костянтинівка Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Партії регіонів, проживає в місті Донецьку, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 3 червня 2014 — 2 липня 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 3 червня 2014
    Партія регіонів

Депутатські групи

  • Верховна Рада 7
  • 2 липня 2014 — 27 листопада 2014
    Група "За мир та стабільність"

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу