Фото: Ларін Сергій

Ларін Сергій Миколайович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Опозиційна платформа - За життя” номером 8 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Політичної Ради партії “Опозиційна платформа - За життя”. Секретар Комітету з питань цифрової трансформації.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Опозиційний блок” (№6 у списку). Член Комітету Верховної Ради України у закордонних справах. Був співголовою Політвиконкому та членом Політичної Ради партії “Опозиційний блок”. На парламентських виборах 2014 року очолював Центральний виборчий штаб партії.

У 2015 році балотувався до Кіровоградської обласної ради першим кандидатом від “Опозиційного блоку”. У квітні 2014 року Партія регіонів виключила його зі своїх лав, і Ларін очолив виборчий штаб кандидата в президенти Сергія Тігіпка. Також, у 2014 році був головою Виконавчого комітету “Партії розвитку України”, яка згодом влилась до “Опозиційного блоку”.

У 2013-2014 роках був заступником Сергія Льовочкіна - голови Адміністрації Президента. У 2010-2013 роках був головою Кіровоградської ОДА. З 2010 до 2014 року був депутатом Кіровоградської обласної ради від Партії регіонів, був обраний за 43 округом (м.Кропивницький), також був обраний за списком партії. У тому ж році очолював Кіровоградський обласний виборчий штаб кандидата у президенти України Віктора Януковича.

У 2008 році стає членом Президії Партії регіонів, а з 2008 до 2014 року — голова Кіровоградської обласної організації Партії регіонів. У 2006 та 2007 роках був обраний народним депутатом 5 та 6 скликань від Партії регіонів, обидва рази - №65 у списку.

У 2003 році став депутатом Верховної Ради 4 скликання від блоку “За єдину Україну!” 42 номером у списку, з 2005 року був уповноваженим представником фракції Партії регіонів “Регіони України”.

У 2001 році став заступником голови Донецької обласного відділення Партії регіонів, а з 2003 по 2008 рік - заступник голови Політвиконкому Партії регіонів. З 2002 до 2003 року очолював Донецьку обласну громадську організацію “Фонд підтримки правових реформ”.

У 1998-2002 роках – народний депутат 3 скликання від “Народно-демократичної партії”, 23 номер у списку. У 1997-1998 роках був заступником начальника Управління у справах сім’ї, молоді та туризму Донецької ОДА. У 1997 році був консультантом Секретаріату Донецької обласної ради, пізніше у тому ж році - спеціалістом Донецького обласного центру соціальних служб для молоді.

З 1996 до 2001 року у різні часи був головою Харцизької міської партійної організації НДП, в.о. голови, першим заступником голови, заступником голови Донецької обласної організації НДП, заступником голови Контрольно-ревізійної комісії НДП, членом Політичної ради НДП.

З 1991 до 1996 року був головою комітету з молодіжної політики Харцизького міського виконавчого комітету, у ті ж роки був спочатку заступником голови, а потім головою Харцизької міської організації Партії демократичного відродження України.

У 1990-1992 роках - депутат Харцизької міської ради, був головою постійної комісії з питань молодіжної політики, народної освіти і культури. До того працював електромонтером на Харцизькому трубному заводі, обіймав керівні посади у комсомольській організації заводу.

Закінчив Українську інженерно-педагогічну академію (м.Харків) за спеціальністю “інженер-електромеханік” та Донецький політехнічний технікум за фахом “технік-електрик”.

Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання. Фігурант антикорупційних розслідувань щодо порушень порядку фінансування політичних партій.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 4
  • 18 березня 2003 - 25 травня 2006 Регіони України
  • Верховна Рада 9
  • з 3 вересня 2019 - ... Опозиційна платформа - За життя
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Опозиційний блок
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 12 грудня 2012 Партія регіонів
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 - 23 листопада 2007 Партія регіонів
  • Верховна Рада 3
  • 15 травня 2001 - 14 травня 2002 Фракція "Регіони України"
  • 12 травня 1998 - 15 травня 2001 Фракція Народно-демократичної партії

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет у закордонних справах
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 21 травня 2010 Комітет у закордонних справах
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 - 23 листопада 2007 Комітет з питань європейської інтеграції
  • Верховна Рада 4
  • 18 березня 2003 - 25 травня 2006 Комітет з питань європейської інтеграції
  • Верховна Рада 3
  • 12 травня 1998 - 14 травня 2002 Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму
  • Верховна Рада 9
  • з 10 вересня 2019 - ... Комітет з питань цифрової трансформації

Посади Посади

  • 15 січня 2013 - 15 лютого 2014 Заступник Голови Адміністрації Президента України
  • 15 квітня 2010 - 15 січня 2013 Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

При Ларіну послуги пасажирських автомобілів для обладміністрації коштували найдорожче

  • махінації на безтендерних держзакупівлях: закупівля за завищеною ціною

Вкладниками партії "Опозиційний блок" виявилися фіктивні фірми.

  • податкові зловживання: порушення вимог фінансового контролю

Помічники Помічники

На громадських засадах

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Вишневська Валентина Юліївна
  • Ільченко Ліра Володимирівна
  • Клочко Дмитро Аркадійович
  • Курчинська Ольга Миколаївна
  • Кучухідзе Антон Вахтангович