Здати зрадника

Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Гіганов Богдан Вікторович
Фото: Гіганов Богдан

Гіганов Богдан Вікторович

Рік народження: 1983

Фігурант Реєстру зрадників

Опис політика

У 2023 році Богдан Гіганов на YouTube-каналі "Друая Украина" Віктора Медведчука випустив відео під назвою "Зеленський під оплески Заходу нищить український народ". Згодом заявив, що "Єдиним безпечним місцем, що дозволяє сховатися від білетів в окопи, стала Росія".

У лютому 2022 року Гіганов опублікував у своїх соцмережах повідомлення з закликом до Президента України "стати на коліна перед окупантами". Пізніше приховав свій допис.

У 2020 році обраний депутатом Одеської міської ради від партії ОПЗЖ. 

У грудні 2019 року організував акцію на честь дня народження Жукова в Одесі, на якій учасники зневажливо висловлювалися про українських героїв.

У 2019 році Гіганов брав участь у пропагандистському ток-шоу “60 хвилин” на каналі “Росія-1”. Темою передачі стали Україна та США. Депутат заявив, що у 2014 році європартнери “розвели Україну та привели її до того стану, в якому вона сьогодні перебуває”.

З 2015 року депутат Одеської міської ради 7 скликання від політичної партії “Опозиційний блок”. Член постійної депутатської комісії з питань планування забудови території, міського дизайну та архітектури.

У 2009-2012 роки - директор з розвитку будівельної компанії "ОСК Вектор".

У 2008-2009 роки - помічник начальника служби безпеки територіального відділу публічного акціонерного товариства "Укрсоцбанк" у місті Чернівці.

З 2002 року по 2004 рік - автослюсар ТОВ "АІС Авто" у місті Чернівці. 2004-2008 роки - заступник начальника ТОВ "Служба фінансової безпеки" у місті Чернівці.

Освіта

У 1999-2002 роки навчався у Сокирянському вищому професійно-технічному училищі, отримав кваліфікацію автослюсаря. З 2014 року навчається в Одеському національному політехнічному університеті на факультеті зовнішньоекономічної діяльності.

Фігурант бази "Миротворець".

Балотування

Фракції

  • Одеська міська рада 7
  • Опозиційний блок

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу