Фото: Марцінків Руслан

Марцінків Руслан Романович


Опис політика

У листопаді 2015 року на виборах до органів місцевого самоврядування обраний міським головою Івано-Франківська від ВО “Свобода”. Тоді ж балотувався першим кандидатом до Івано-Франківської міської ради та до Івано-Франківської обласної ради по 68 мажоритарному округу (село Вовчинець Івано-Франківської міської ради) також від ВО “Свобода”.

У 2014 році балотувався до Верховної Ради 8 скликання від ВО “Свобода” 20 номером у списку. У 2012 році по багатомандатному виборчому округу за списками ВО "Свобода" (№ 20) став народним депутатом України 7 скликання. Член Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики. 

У 2010 році став депутатом Івано-Франківської міської ради 6 скликання від ВО “Свобода”, її секретарем, а також керівником секретаріату Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода". З 2006 до 2010 року був депутатом Івано-Франківської обласної ради 5 скликання, обраний від блоку “Наша Україна”, був членом партії “Народний Союз “Наша Україна”

Був головою постійної комісії з питань молодіжної політики, розвитку фізкультури та спорту. У 2002 році балотувався до Івано-Франківської міської ради 4 скликання за мажоритарним округом від громадської організації “Інститут розвитку міста”.

2007-2010 роки - керівник НСОУ “Пласт” в Івано-Франківській та Чернівецькій областях, починав діяльність у цій організації з посади виховника. Станом на 2006 рік був головою виконавчого комітету ГО “Громадський форум міста Івано-Франківська”. У 2005 році працював помічником заступника Івано-Франківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

З 2003 до 2005 року був директором дитячо-юнацького пластового центру міста Івано-Франківська. До того працював економістом та маркетологом у приватних підприємствах.

Закінчив Івано-Франківський національний університет нафти і газу за спеціальностями “економіка підприємства” та “державна служба”, також має юридичну освіту.

Дозволяв собі гомофобні висловлювання. Разом зі своєю командою піариться на відкритті дитячих майданчиків за бюджетні кошти. Не виконав публічну обіцянку щодо оприлюднення декларацій депутатів Івано-Франківської міської ради за 2015 рік.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 ВО "Свобода"

Посади Посади

  • 30 листопада 2010 - 1 грудня 2012 Секретар Івано-Франківської міської ради

Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані

Помічники Чинні помічники

Колишні помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • 15 квітня 2014 - 15 листопада 2014 Шевчук Ігор Михайлович