Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Рибалка Сергій

Рибалка Сергій Вікторович

Рік народження: 1978

Характеристики політика

 • ФАРи: 3
 • Кнопкодавство: 1
 • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради по 107 округу (Луганська область) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання, обраний від “Радикальної партії Олега Ляшка” (№22 у списку) як безпартійний. Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, у 2014-2017 роках був його головою. Голова Дніпропетровської територіальної партійної організації “Радикальної партії Олега Ляшка”. За словами Олега Ляшка, Рибалка є одним з головних спонсорів партії.

У 2006 році був обраний депутатом Дніпровської міської ради за списком блоку “Наша Україна”. У 2002 році був обраний туди ж за мажоритарним округом від “Української партії “Єдність”, тоді ж балотувався до Дніпропетровської обласної ради від тієї ж партії. Був секретарем постійної комісії Дніпровської міської ради з питань законності, правопорядку та охоронної діяльності.

У 2009-2010 роках працював заступником Міністра охорони навколишнього природного середовища України. З 2008 до 2099 року був заступником Голови Національного агентства України з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу — начальником управління по роботі з регіонами.

2002-2005 працював директором з юридичних питань ТОВ “Марком”, до того був начальником відділу з охорони праці та інженером з охорони праці та техніки безпеки у комерційному підприємстві.

З 1995 року - співзасновник комерційного підприємства, з 2000 до 2014 року - співзасновник ТОВ “Снек-експорт” (згодом - група компаній “S.I. Group”), де обіймав посади радника генерального директора з юридичних питань та директора з юридичних питань. У 2014 році - співзасновник групи компаній “S. Group”. Група компаній того ж року створила волонтерський центр “Надія”.

Закінчив Національну металургійну академію України за спеціальністю “металургія чорних металів” та Національну академію внутрішніх справ за фахом “правознавство”. Кандидат політичних наук.

Кнопкодав. Фігурант антикорупційних розслідувань.

Балотування

Фракції

 • Верховна Рада 8
 • Листопад 2014 — Серпень 2019
  Радикальна партія Олега Ляшка

Комітети

 • Верховна Рада 8
 • Листопад 2014 — Серпень 2019
  Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності

Кнопкодавство

Дізнатися більше
10 липня 2018
Законопроект 6490-д

Помічники

Верховна Рада 8

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Родинна фірма депутата Рибалка Сергія виводить роялті на Кіпр

 • ухилення від сплати податків податкові зловживання

ЗМІ: НАБУ відкрило провадження щодо Віталія Купрія

 • використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби владні зловживання

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу