Фото: Папієв Михайло

Папієв Михайло Миколайович

Верховна Рада 9, ОПЗЖ, №13 у списку, Член Центральної контрольно-ревізійної комісії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

Характеристики політика

  • ФАРи: 1

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Опозиційна платформа - За життя” номером 13 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Секретар Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України. Член Політичної Ради партії “Опозиційна платформа - За життя”.

Народний депутат 8 скликання, обраний від партії “Опозиційний Блок” (№22 у списку) як безпартійний. Член Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України.

У 2010-2014 роках очолював Чернівецьку ОДА та був радником президента Віктора Януковича. Також у ці роки був депутатом Чернівецької обласної ради, обраний №1 у списку “Партії регіонів” як член партії.

З 2007 до 2010 року був народним депутатом 6 скликання, обраний №75 у списку “Партії регіонів” як безпартійний. У 2006-2007 та 2002-2005 роках - міністр праці та соціальної політики України.

У 2006 році балотувався до Верховної Ради 5 скликання 8 номером у списку “Опозиційного блоку “НЕ ТАК!” як член СДПУ(о). З 2005 до 2006 року був головою Координаційної ради ВГО “Всеукраїнська соціальна рада”.

У 2002 році був вперше обраний до Верховної Ради за списком СДПУ(о), був заступником голови фракції. У 2000-2002 роках - секретар Чернівецького обласного комітету СДПУ(о). 1997-2000 роки - заступник голови Чернівецької ОДА, з 1997 року - у лавах СДПУ(о).

У 1997-1998 роках був генеральним директором НВП “Полімермаш”, у 1990-1997 роках - генеральний директор виробничого об’єднання “Альянс”.

До того працював представником Державного приймання продукції та інженером-метрологом у виробничому об’єднанні “Електронмаш”, також був складальником напівпровідникових приладів у конструкторському бюро.

Закінчив ЧНУ ім.Ю.Федьковича за спеціальністю “викладач фізики”. Кандидат економічних наук.

Фігурант антикорупційного розслідування.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Опозиційна платформа - За життя
  • Верховна Рада 3
  • 14 травня 2002 — 16 січня 2003
    Фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної)
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Опозиційний блок
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 — 12 грудня 2012
    Партія регіонів

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 — 16 квітня 2010
    Комітет з питань соціальної політики та праці
  • Верховна Рада 4
  • 14 травня 2002 — 16 січня 2003
    Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 96,0%
прогули 4,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади

  • 18 березня 2010 — 7 березня 2014
    Голова Чернівецької обласної державної адміністрації
  • 4 серпня 2006 — 18 грудня 2007
    Міністр праці та соціальної політики
  • 30 листопада 2002 — 3 лютого 2005
    Міністр праці та соціальної політики
  • 15 серпня 1997 — 15 серпня 2000
    Заступник Голови Чернівецької обласної державної адміністрації

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Член Центральної контрольно-ревізійної комісії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК
  • Період не вказано
    Член Політичної Ради Партії ОПЗЖ

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу