Фото: Мирний Іван

Мирний Іван Миколайович

Верховна Рада 8, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, №18 у списку, Член Політичної Ради Партії ОПЗЖ

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 1
  • Прогульництво

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Опозиційний блок” (№18 у списку) як безпартійний. Голова підкомітету з питань антикорупційної політики Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції.

У 2013 році був обраний народним депутатом 7 скликання від “Партії регіонів” (№79 у списку) як член партії. 22 лютого 2014 року вийшов з однойменної фракції, до кінця каденції був позафракційним. У 2007 році був обраний народним депутатом 6 скликання від “Партії регіонів” №102 у списку як безпартійний.

У 2005-2007 роках був віце-президентом ТОВ з іноземними інвестиціями “Авіакомпанія “ЕЕС-Авіа”. З 2002 до 2003 року - заступник директора представництва фірми “Хайрок холдинг Лімітед”.

З 1977 до 2002 року пройшов шлях в органах внутрішніх справ від інспектора до першого заступника начальника УМВС України у Чернівецькій області.

Закінчив Київську вищу школу міліції МВС СРСР за спеціальністю “правознавство”.

Кнопкодав. Прогульник пленарних засідань у Верховній Раді 8 скликання. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.

Балотування

  • 2014
    список №18
    Верховна Рада 8-го скликання: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК
    Обрано
  • 2012
    список №79
    Верховна Рада 7-го скликання: ПР
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: ПР
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Опозиційний блок
  • Верховна Рада 7
  • 22 лютого 2014 — 27 листопада 2014
    Позафракційні
  • 22 лютого 2013 — 22 лютого 2014
    Партія регіонів

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань запобігання і протидії корупції

Кнопкодавство

Дізнатися більше
18 січня 2019
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 54,0%
прогули 46,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Член Політичної Ради Партії ОПЗЖ

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу