Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Жолнович Оксана

Жолнович Оксана Іванівна

Рік народження: 1979

Опис політика

19 липня 2022 року ВРУ призначила Оксану Жолнович на посаду міністра соціальної політики, віддавши 282 голоси "за". 

У липні 2022 року Денис Шмигаль запропонував Раді призначити на посаду міністра соціальної політики Оксану Жолнович.

З 2020 року була керівницею департаменту соціальної політики і охорони здоров’я Офісу президента.

З 2019 по 2021 була радницею міністра соціальної політики. Працювала у сфері захисту осіб з інвалідністю. Була членом правління Фонду соціального страхування від тимчасової непрацездатності.

У 2018 році брала участь у проєкті "Нові лідери". У своїй анкеті вказала, що займається тренерською і просвітницькою діяльністю у сфері захисту цивільних, соціальних та екологічних прав, а також забезпечення ґендерної рівності. 

З 2017 по 2019 рік була помічницею ректора Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

У 2015 році, згідно аналітики Руху ЧЕСНО, не подавала звіт про витрати на вибори до ТВК, як кандидатка на посаду міського голови.

У 2015 році балотувалась до обласної та міської ради за округами №2 та №12 відповідно. Не була обрана.  

У 2015 році балотувалась на посаду міського голови Львова від партії "Сила Людей". Оксана Жолнович за тиждень до виборів закликала львів’ян голосувати за іншого кандидата, Володимира Гірняка, щоб не дозволити Андрію Садовому втретє стати міським головою. Також вона виступила проти Дмитра Добродомова

У 2014 році балотувалась до ВРУ 8 від партії "Сила Людей", №5 у єдиному списку партії. На момент балоутвання доцент Львівського національний університет ім. Франка, член політичної партії "Сила Людей"

Із 2009 по 2019 рік входила до Ради адвокатів Львівської області.

Також на особу з ідентичним ПІБ зареєстровані компанії ТОВ "СОРТЛЮКС" та ТЗОВ "ЄВРОКОНТРАКТ ЛЬВІВ", що займаються торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами та комплексним обслуговуванням об'єктів за КВЕД. Обидві органзації зареєстровані за однією ж адремою. 

За даними YouControl, була співзасновницею та членкинею правління ГО “Український центр соціально-правових досліджень” та експерткою ГО “Європейський вектор реформ”.

Доцентка кафедри соціального права Львівська національного університету імені Івана Франка.

Балотування

Посади

  • 19 липня 2022 — ...
    Міністр соціальної політики

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу