Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Шмигаль Денис

Шмигаль Денис Анатолійович

Рік народження: 1975

Опис політика

У 2021 році сайт focus.ua за допомогою профiльних експертiв дав йому загальну оцiнку дiяльностi 5,4/10.

За даними рейтингу, ключовими досягненнями Шмигаля залишаються запущена у 2020 році програма кредитування бізнесу "5-7-9%" та розробка платформи "Дія" Мінцифри. Серед основних провалів — енергетична криза та вакцинація від коронавірусу в країні.

Того ж року він увійшов у ТОП-100 найвпливовіших українців за версією тижневика "Фокус" та зайняв 7 місце рейтингу.

У 2020 році Верховна Рада зареєструвала постанову народного депутата від фракції "Слуга Народу" Андрія Клочка про призначення Дениса Шмигаля  віце-прем'єр-міністром України - Міністром розвитку громад та територій України замість Альони Бабак. 

Спочатку Верховна Рада проголосувала 278-ма голосами "за" призначення Шмигаля на посаду міністра і віце-прем'єр-міністра, а згодом ще й 291 голосом "за" призначення Шмигаля прем'єр-міністром. 

Тоді ж став членом Національної інвестиційної ради та РНБО.

 В ефірі "Право на владу" заявляв, що в Крим треба подавати воду, оскільки там живуть українці, а Крим - це Україна, проте, після етеру уточнив, що уряд України не може подавати воду в окупований росією Крим до деокупаціі півострова та повернення його до складу України.

У 2019 році був призначений указом президента Володимира Зеленського головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

У 2018 році вказав в декларації, що працюючи в ДТЕК, заробив близько 3,5 мільйонів гривень. Також разом з дружиною задекларував 115 тисяч доларів готівкою. Мають нерухому власність у Львові: житловий будинок, гараж, 2 земельні ділянки. Також у власності подружжя дві земельні ділянки у Львівській області.

У 2017-2019 роках перейшов на роботу до структур Ріната Ахметова, працював заступником генерального директора з соціальних питань ПАТ "ДТЕК Західенерго". Також був  директором ДТЕК Бурштинська ТЕС та  в.о. заступника генерального директора з соціальних питань ПАТ "ДТЕК Західенерго" у місті Бурштин Івано-Франківської області.

Проте, в інтерв’ю "Укрінформ" Шмигаль заявив, що він не знайомий з Ахметовим. 

У 2015-2017 роках був радником‚ віце-президентом‚ генеральним директором та членом Наглядової ради ТзОВ ТВК "Львівхолод". Підприємство займалася роздрібною торгівлею, зокрема, компанія є власником мережі роздрібної торгівлі "Рукавичка". Бенефіціаром ТОВ "Львівхолод" значиться Богдан Козак, який був депутатом Львівської обласної Ради V -го та VI-го скликань.

У 2015 році на місцевих виборах балотувався до Львівської облради від партії "Народний контроль" Дмитра Добродомова. 

У 2014 році на парламентських виборах балотувався у народні депутати як самовисуванець у 121-му окрузі у Львівській області. За Шмигаля на виборах проголосувало 188 виборців.

Того ж року працював заступником начальника в головному управлінні Міндоходів у Львівській області. Також був заступником обласного управління Фіскальної служби та віцепрезидентом компанії "Львівхолод".

У 2012-2014 роках під час 7 скликання Верховної Ради працював помічником нардепа від фракції "УДАР" Віталія Кличка Романа Чернеги.

У 2009 році прийшов на державну службу до Львівської обласної державної адміністрації – став помічником голови Львівської ОДА. Згодом його призначили керівником департаменту економіки, інвестицій, промисловості та торгівлі у Львівській ОДА, де він працював до січня 2014 року.  

У 2003-2005 роках начальник фінансового відділу, начальник відділу управління фінансами та економічного аналізу, директор з економіко-стратегічного розвитку ЗАТ "Львівський автобусний завод".

З 1995 до 2003 рік працював на бухгалтерських посадах: у відділі неторгових операцій валютного управління АК "Електронбанк", у ВАТ "Львівський автобусний завод", у ЗАТ "З-Торговий дім" та в ТОВ "ЛА ДІС". У 1994-1995 роках працював менеджером у ТОВ "О'кей".

Освіта вища.

Закінчив Львівську політехніку, інженер-економіст. Навчався і стажувався за кордоном. Кандидат економічних наук.

Народився 15 жовтня 1975 року у Львові.

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу