Фото: Антонищак Андрій

Антонищак Андрій Федорович

Верховна Рада 8, ЄС, №39 у списку, Член Політичної Ради Партії Народний контроль

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 9
  • Прогульництво

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Був обраний від партії "Блок Петра Порошенка" (№39 у виборчому списку). Голова підкомітету з питань правового забезпечення діяльності митних органів Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Входить до складу політради партії "Народний контроль" Дмитра Добродомова.

У 2006 році обирався депутатом Львівської міської ради від блоку "Український Народний Блок Костенка і Плюща". На початку 2000-х зареєструвався як приватний підприємець, також обіймав різні керівні посади у комерційних структурах.

Закінчив МАУП за спеціальністю "управління персоналом та бізнесом".

Кнопкодав. ЗМІ писали, що 11 серпня 2017 року у Львівській області поліція зупинила автомобіль, яким в нетверезому стані керував Андрій Антонищак. Він відмовився проходити експертизу на алкотестері, а його алкогольне сп'яніння підтвердили два свідки 

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань податкової та митної політики

Кнопкодавство

Дивитись усі 9
25 квітня 2019
20 грудня 2018
Законопроект 9425
20 грудня 2018
Законопроект 5309
20 грудня 2018
Законопроект 9355-5
20 грудня 2018
Законопроект 3157
8 листопада 2018
Законопроект 8488
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 64,0%
прогули 36,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Робота помічником для:

Верховна Рада 7, На громадських засадах

Посади у партіях

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу