Фото: Климпуш-Цинцадзе Іванна

Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна

Верховна Рада 9, ЄС, №10 у списку

Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” номером 10 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Голова Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом.

Пані віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в уряді Володимира Гройсмана з 14 квітня 2016 до серпня 2019 року. У 2014 році була обрана народною депутаткою Верховної Ради 8 скликання від “Блоку Петра Порошенка” (№61 у списку).

З 2011 до 2014 рік була директоркою благодійної організації “Ялтинська Європейська Стратегія”, яку фінансує Віктор Пінчук. У 2007-2011 роках була спочатку заступницею директора, а далі - директоркою МБО “Фонд підтримки міжнародного співробітництва України” (Фонд “Відкрий Україну”). У 2002-2007 роках була кореспонденткою Української служби радіо ВВС у Вашингтоні (США) та Тбілісі (Грузія).

У 1998-2002 роках працювала у Київському Центрі Інституту “Схід-Захід”, спочатку керівницею проекту, згодом - виконуючою обов’язки директорки. 1994-1999 - керівниця проектів, керівниця відділу міжнародних відносин ГО “Український незалежний центр політичних досліджень”. У 1991-1993 працювала логопедом у дитячому територіальному медичному об’єднанні Старокиївського району м.Києва.

Закінчила НПУ ім.М.П.Драгоманова за спеціальністю “дефектологія та логопедія”, ІМВ КНУ ім.Т.Г.Шевченка за фахом “міжнародні відносини”.

Балотування

  • 2019
    список №10
    Верховна Рада 9-го скликання: ЄС
    Обрано
  • 2014
    список №61
    Верховна Рада 8-го скликання: ЄС
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Європейська Солідарність
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 14 квітня 2016
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 14 квітня 2016
    Комітет у закордонних справах
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 98,0%
прогули 2,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади

  • 14 квітня 2016 — 29 серпня 2019
    Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу