Фото: Барна Степан

Барна Степан Степанович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради по 163 округу (м.Тернопіль) від партії "Європейська Солідарність" як її член.

Голова Тернопільської облдержадміністрації з 2 квітня 2015 до 5 червня 2019 року. У 2015 році був обраний депутатом Тернопільської обласної ради від БПП першим кандидатом. У 2014 році був обраний народним депутатом Верховної Ради 8 скликання від партії “Блок Петра Порошенка” (№65 у списку), після призначення головою ОДА склав депутатський мандат.

У 2006 році обраний депутатом Тернопільської обласної ради від НСНУ, балотувався до Верховної Ради від тої ж партії. У 2007 році балотувався до Верховної Ради від блоку “Наша Україна - Народна Самооборона”. У 2009 році балотувався на позачергових виборах до Тернопільської обласної ради від НСНУ.

5 березня 2005 року стає членом Президії ради партії “Народний Союз “Наша Україна”. З 2004 року обіймав різні керівні посади у благодійному фонді “Ідея і Чин України”, ВГО “Наша Україна”, ВМГО “Молодіжний Союз “Наша Україна”. Останню очолив у 2006 році. Від 15 вересня 1999 до 30 вересня 2004 р.— голова Тернопільського обласного науково-пошукового товариства “Обереги”, також був головою Наглядової Ради цього товариства. Був радником міністра молоді та спорту, ведучим програми на тернопільському радіо. Також обіймав керівні посади у різних комерційних підприємствах.

Закінчив історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету та Інститут післядипломної освіти ТНЕУ за спеціальністю “менеджмент організацій”, навчався в аспірантурі інституту політичних та етнонаціональних досліджень НАН України.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 13 травня 2015 Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 4 грудня 2014 - 13 травня 2015 Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Посади Посади

  • 2 квітня 2015 - 5 червня 2019 Голова Тернопільської обласної державної адміністрації

Посади у партіях Посади у партіях

  • Член Центральної Ради Партії БПП
  • Член Центральної Ради Партії ЄС

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Колібабчук Михайло Олексійович
  • Шеленко Іванна Миколаївна

Невідомо