Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Барна Степан

Барна Степан Степанович

Верховна Рада 8, ЄС, округ, Член Центральної Ради Партії ЄС

Характеристики політика

  • ФАРи: 1
  • Прогульництво

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради по 163 округу (м.Тернопіль) від партії "Європейська Солідарність" як її член. Прогульник засідань Верховної Ради 8 скликання.

Голова Тернопільської облдержадміністрації з 2 квітня 2015 до 5 червня 2019 року. У 2015 році був обраний депутатом Тернопільської обласної ради від БПП першим кандидатом. У 2014 році був обраний народним депутатом Верховної Ради 8 скликання від партії “Блок Петра Порошенка” (№65 у списку), після призначення головою ОДА склав депутатський мандат.

У 2006 році обраний депутатом Тернопільської обласної ради від НСНУ, балотувався до Верховної Ради від тої ж партії. У 2007 році балотувався до Верховної Ради від блоку “Наша Україна - Народна Самооборона”. У 2009 році балотувався на позачергових виборах до Тернопільської обласної ради від НСНУ.

5 березня 2005 року стає членом Президії ради партії “Народний Союз “Наша Україна”. З 2004 року обіймав різні керівні посади у благодійному фонді “Ідея і Чин України”, ВГО “Наша Україна”, ВМГО “Молодіжний Союз “Наша Україна”. Останню очолив у 2006 році. Від 15 вересня 1999 до 30 вересня 2004 р.— голова Тернопільського обласного науково-пошукового товариства “Обереги”, також був головою Наглядової Ради цього товариства. Був радником міністра молоді та спорту, ведучим програми на тернопільському радіо. Також обіймав керівні посади у різних комерційних підприємствах.

Закінчив історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету та Інститут післядипломної освіти ТНЕУ за спеціальністю “менеджмент організацій”, навчався в аспірантурі інституту політичних та етнонаціональних досліджень НАН України.

Балотування

  • 2020
    округ
    Тернопільська обласна рада 8-го скликання: ЄС. Округ 1, Тернопільська область
    Даних немає
  • 2020
    список №1
    Тернопільська обласна рада 8-го скликання: ЄС
    Даних немає
  • 2015
    список №1
    Тернопільська обласна рада 6-го скликання: ЄС
    Обрано
  • 2014
    список №65
    Верховна Рада 8-го скликання, позачергові: ЄС
    Обрано
  • 2009
    список
    Тернопільська обласна рада 5-го скликання, позачергові: НСНУ
    Даних немає
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання, позачергові: НУНС
    Не обрано
  • 2006
    Тернопільська обласна рада 5-го скликання: НСНУ
    Обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: Блок "Наша Україна"
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 13 травня 2015
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 4 грудня 2014 — 13 травня 2015
    Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 65,0%
прогули 35,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади

  • 2 квітня 2015 — 5 червня 2019
    Голова Тернопільської обласної державної адміністрації

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Член Центральної Ради Партії ЄС
  • Період не вказано
    Член Центральної Ради Партії ЄС

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу