Фото: Прокопів Володимир

Прокопів Володимир Володимирович

Київська міська рада 7, УДАР, мажоритарка, Член Центральної Ради Партії ЄС, Заступник Київського міського голови - секретар Київської міської ради

Характеристики політика

 • ФАРи: 2

Опис політика

Балотувався 2019 року до парламенту в Голосіївському районі (211 округ) як представник “Європейської солідарності”. Посів 2 місце, набравши 24%.

Передвиборчий фонд кандидата склав майже 3 млн грн. Він увійшов в топ-20 найбільших виборчих фондів парламентської кампанії 2019 року. Видатки цього політика на агітацію були більшими, оскільки він стартував дочасно.

Прокопів станом на кінець 2019 року обіймає посаду секретаря Київської міської ради, хоча одразу після виборів він зробив заяву, що складає повноваження, бо вирішив очолити партійний осередок "Європейської солідарності". За цей час його заяву так і не розглянули і, як з’ясував Рух ЧЕСНО, її навіть не реєстрували.

Прокопіва обрали секретарем Київради і заступником міського голови Віталія Кличка 1 грудня 2015 року. Його кандидатуру підтримали 80 депутатів у таємному голосуванні. Голова комісії з проведення оцінки корупційних ризиків у Київській міській раді.

Він став депутатом Київради у 2015 році як представник БПП "Солідарність" на 1 окрузі у Голосієві.

Фігурант в антикорупційних розслідуваннях.

Прокопів у політиці з 19-ти років – він випробовував свої сили 2002 року до Івано-Франківської міськради 4-го скликання як самовисуванець. Із 2007-го до 2009 року працював на різних посадах у КМДА. У 2010 році балотувався від УРП "Собор" до Івано-Франківської міськради 6-го скликання.

Але пощастило Прокопіву обратися до Київради 7-го скликання від УДАРу 2014 року. Тоді він працював у Держінспекції сільського господарства України заступником директора департаменту контролю за використанням та охороною земель, а ставши депутатом Київради, очолив земельну комісію. За головування Прокопіва в земельній комісії у квітні міська рада передала 118 квадратних метрів землі у дворі на вулиці Богдана Хмельницького в оренду на 10 років ТОВ "Столичний ЦУМ", що належить олігарху Рінату Ахметову.

До цього Прокопів з лютого 2014 року працював заступником директора департаменту з контролю за використанням земель Державної інспекції сільського господарства України.

У 2014 році, Прокопів балотувався за списком БПП "Солідарність" 142-м номером до Верховної Ради. Це завідомо непрохідний номер. 

Кар'єру помічника народних депутатів Прокопів почав із нардепа-БЮТівця Віталія Коржа в Раді 4-го скликання. Але вже в 5-му скликанні перейшов допомагати екс-БЮТівцю, який став НУНСівцем, – Анатолію Матвієнку, з котрим і співпрацював два скликання поспіль. Від 2012-го до 2014 року Прокопів був помічником на громадських засадах у нардепа Петра Порошенка, а в нинішньому 8-му скликанні Ради знову став помічником Анатолія Матвієнка, який став уже БППшником. 

Під час голосування 7 червня 2018 року за музей на Поштовій усупереч інтересам забудовника (проект передбачав розірвання інвестиційного договору з забудовником) Прокопів утримався. При цьому за правки Сергія Гусовського – одного з ініціаторів проекту рішення – Прокопів голосував.

З позитивних моментів слід зауважити, що коли було виявлене неособисте голосування в стінах Київради, коли помічник проголосував замість депутата, Прокопів змусив Київраду переголосовувати всі питання. За результатами інциденту було створено спеціальну комісію, яку секретар Київради очолив. 

У квітні 2007 р. був призначений на посаду головного спеціаліста відділу оздоровлення, праці та соціальної роботи Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА. Травень того ж року, переведений на посаду заступника начальника відділу оздоровлення, праці та соціальної політики Головного управління сім’ї та молоді КМДА, де пропрацював до грудня 2009 р.

Трудову діяльність розпочав у квітні 2005 р. на посаді директора представництва страхового акціонерного товариства “ОСТРА” у м. Харків.

У жовтні 2005 р. був переведений на посаду заступника голови правління цієї ж компанії у Харківському регіоні.

Освіта:

У 2000 р. закінчив Івано-Франківський природничо-математичний ліцей. Того ж року вступив до Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (м. Івано-Франківськ), де у 2005 р. отримав диплом за спеціальністю "Радіофізика та електроніка" і кваліфікацію – спеціаліст радіофізик.

У 2005 р. вступив до Тернопільського національно-економічного університету, де в 2007 році отримав диплом магістра за спеціальністю "Адміністративний менеджмент" та кваліфікацію – менеджер з адміністративної діяльності.

У 2012 р. захистив кандидатську дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата хімічних наук у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника.

Громадська приймальня: 03028, м. Київ вул. Велика Китаївська,83 (Голосіївський район).

Телефон: 221-64-45, 094-821-64-45.

Години прийому: Графік роботи приймальні: Пн. – Пт. з 10.00 до 18.00.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Громадська організація "Інститут відкритої політики" Керівник: Савченко Наталія Григорівна.

Помічники-консультанти:

 • Савченко Наталія Григорівна

Балотування

 • 2019
  мажоритарка
  Верховна Рада 9-го скликання: ЄС. Округ 211, Київська область
  Не обрано
 • 2015
  мажоритарка
  Київська міська рада 8-го скликання: ЄС. Округ 1
  Обрано
 • 2014
  список №142
  Верховна Рада 8-го скликання: ЄС
  Не обрано
 • 2014
  список
  Київська міська рада 7-го скликання: УДАР
  Обрано
 • 2010
  список
  Івано-Франківська міська рада 6-го скликання: УРП "Собор"
  Не обрано
 • 2010
  мажоритарка
  Івано-Франківська міська рада 6-го скликання: УРП "Собор". Округ 14
  Не обрано
 • 2002
  мажоритарка
  Івано-Франківська міська рада 4-го скликання: самовисування. Округ 51
  Не обрано

Фракції

 • Київська міська рада 8
 • Період не вказано
  Блок Петра Порошенка "Солідарність"
 • Період не вказано
  Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Робота помічником для:

Верховна Рада 4, На громадських засадах
Верховна Рада 5, Невідомо
Верховна Рада 5, На громадських засадах
Верховна Рада 6, Невідомо
Верховна Рада 6, На громадських засадах
Верховна Рада 7, На громадських засадах
Верховна Рада 8, За строковим трудовим договором на постійній основі

Посади

 • 1 грудня 2015 — ...
  Заступник Київського міського голови - секретар Київської міської ради

Посади у партіях

 • Період не вказано
  Член Центральної Ради Партії ЄС

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Чиновники Київради, ймовірно, підробили документи, щоб протягти скандальні будівництва нардепа Зубика та Корогодського в обхід нового закону.

 • використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби владні зловживання
 • надання преференцій при виконанні службових обовʼязків владні зловживання
 • підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів владні зловживання

"Укрбуд" продає квартири, збудовані для АТОшників

 • будівельні афери шахрайські афери

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу