Фото: Бєлькова Ольга

Бєлькова Ольга Валентинівна


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від ВО “Батьківщина” номером 17 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Народна депутатка 8 скликання. Обрана у 2014 році від партії “Блок Петра Порошенка” (№47 у списку), безпартійна. Заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Була обрана депутаткою Верховної Ради 7 скликання у 2012 році від партії “УДАР” за списком (№31), була членкинею партії. Членкиня Комітету з питань фінансів і банківської діяльності та Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації.

З 2011 року - менеджерка проектів ТОВ “Іст Ван”. З 2006 по 2010 рік обіймала посаду директорки з міжнародних проектів управлінської команди “Фонду Віктора Пінчука – соціальна ініціатива”, керувала проектом “Всесвітні студії”. 2009-2010 роки - членкиня правління “Українського форуму благодійників” на громадських засадах.

Була керуючою партнеркою компанії “EastLabs”, працювала на керівних посадах та програмісткою у громадських та комерційних проектах, в тому числі - міжнародних. У 1996-1997 роках - реєстраторкою, спеціалісткою-бухгалтеркою у Черкаському центрі сертифікатних аукціонів.

Закінчила Черкаський державний технічний університет за фахом “економіка”, КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “правознавство” та Школу управління ім.Джона Кеннеді при Гарвардському університеті (Кембридж, США), магістр державного управління


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 УДАР

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Верховна Рада 7
  • Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради України з питань приватизації
  • Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Бугера Ірина Юріївна
  • Комаріда Ірина Юріївна
  • Тисмінецька Світлана Олександрівна

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Атепалихін Артем Валерійович
  • Голембіовська Анне Ігорівна

На громадських засадах

  • Бірюков Андрій Віталійович
  • Загуменнова-Крупович Євгенія Валеріївна
  • Кубрушко Юрій Олександрович
  • Марценюк Олексій Еразмович
  • Опімах Роман Євгенович
  • Петрашенко Дарʼя Володимирівна