Фото: Заблоцький Марʼян

Заблоцький Марʼян Богданович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 82 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

З 2016 року обіймає посаду Голови Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. З 2015 року - засновник та голова ГО “Українське товариство економічних свобод”, голова ГО “Центр ефективного законодавства”.

З 2012 року - спочатку обіймав посаду аналітика, а потім заступника голови “Українська аграрна асоціація”. Працював секретарем Наглядової ради фондової біржі “ПФТС”.

У 2008-2012 роках працював аналітиком департаменту казначейства, а потім начальником відділу економічних досліджень у “Erste Bank”. З 2007 до 2008 року - начальник відділу по роботі з інвестиційними фондами КУА “Оптіма Капітал”.

Був помічником депутата Верховної Ради 8 скликання від БПП Олексія Мушака та депутата Верховної Ради 7 скликання Володимира Пилипенка.

Учасник проекту “Нові лідери” на телеканалі ICTV.

Закінчив Інститут економіки та фінансів Львівської комерційної академії та Інститут регіональних досліджень Національної академії наук України. Кандидат економічних наук.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

Помічники Помічники

Статуси помічника