Фото: Чорний Віктор

Чорний Віктор Іванович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Опозиційна платформа - За життя” номером 27 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань антикорупційної політики.

З 2015 року обіймає посаду директора ТОВ "Детективна охоронна компанія “Сварог”, яка 2016 року була перейменована на ТОВ "Детективна охоронна компанія "Шторм".

У 2012-2015 роках - голова ВГО “Рух Громадянської Дії”. З 2011 до 2012 року обіймав посаду начальника Українського санітарно - медичного центру ДП “Укрекоресурси”. З 2006 до 2010 року - заступник голови Подільської районної в м.Києві державної адміністрації.

У 2002-2006 роках - голова ГО “Комітет захисту прав споживачів Дарницького району Києва”. З 1999 до 2000 року був на посаді заступника голови Київської міської Спілки захисту прав споживачів.

З 1998 до 1999 року - генеральний директор ТОВ "Кондитерський Торговий Дім". У 1997-1998 роках - директор КФ "Грона". Працював генеральним менеджером, а згодом - комерційним директором НПП "КЛП-ПЛЮС". Раніше обіймав посаду інспектора служби безпеки ЗАТ "ТОНАЛІТІ-Інтур".

У 2015 році балотувався до Київської міської ради 8 скликання від партії “Право народу” (№1 у списку) та на посаду Київського міського голови від тієї ж партії. У 2006 балотувався до Верховної Ради 5 скликання від Блоку політичних партій "Опозиційний блок "Не так!" (№255 у списку) як член СДПУ(о).

У 2002 році балотувався до Житомирської обласної ради 4 скликання та до Верховної Ради 4 скликання від партії СДПУ(о)

У 2002-2006 роках - депутат Дарницької районної ради (м.Київ), голова постійної комісії з питань роботи підприємств побуту, торгівлі, громадського харчування, транспорту, зв'язку та захисту прав споживачів. У 1998-2002 роках - депутат Харківської районної ради (м.Київ).

З 2002 до 2006 року був помічником депутата Верховної Ради 4 скликання Вадима Місюри на платній основі. Член Національної спілки журналістів України.

Закінчив Донецьке вище військово - політичне училище інженерних військ і військ зв'язку (військово - політична спеціальність, кваліфікація “викладач історії та суспільствознавства”) та Українську Академію державного управління при Президентові України (спеціальність “державне управління”).

За інформацією ЗМІ, автомобілі з кортежу Віктора Медведчука, які перешкоджали роботі журналістів під час зйомки його прильоту в аеропорту "Жуляни" у листопаді 2017 року, були зареєстровані на ТОВ "Детективна охоронна компанія "Шторм".

КнопкодавФігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Опозиційна платформа - За життя

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань антикорупційної політики

Посади Посади

  • Заступник голови Подільської районної у місті Києві державної адміністрації

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Захоплений острів: охоронці Медведчука перетворили Труханів на тренувальну базу

  • порушення законодавства, які стосується використання і охорони природних ресурсів: нецільове використання земельних ресурсів

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні

Архів політичної агітації Архів політичної агітації