Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Білозір Лариса

Білозір Лариса Миколаївна

Рік народження: 1981

Характеристики політика

 • Прогульництво
 • Гречкосійство

Опис політика

Народна депутатка ВРУ 9 (2019). Членкиня Комітету з питань організації держвлади та місцевого самоврядування. Голова підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур. 

Наприкінці 2022 року проголосувала за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

Цього ж року підписала звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій.

Того ж року Комітет з питань організації держвлади та місцевого самоврядування підтримав проєкт закону №7654. Автором законодавчої ініціативи є Андрій Клочко (“Слуга народу”). Дана нардепка голосувала за цей законопрект.

Ця ініціатива — спроба зірвати конкурс на призначення очільника НАБУ. Вона також спрощує процедуру його звільнення. Окрім цього, підтримка такої ініціативи негативно вплине на систему антикорупційних та правоохоронних органів — НАЗК, ДБР, БЕБ.

З червня 2020 року членкиня депутатської групи "Довіра".

У 2019 році була обрана депутаткою Верховної Ради 9 скликання за виборчим округом №15 (Вінницька область) як безпартійна самовисуванка. З серпня 2019 року по червень 2020 була членкинею депутатської групи "За майбутнє". Членкиня Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Голова громадської організації “Життя та розвиток громад”. Була головою БФ “Допомоги онкохворим дітям”. З 2004 року працювала в структурах агропромислового комплексу, приватному бізнесі, соціальній сфері.

У 2015 році була обрана депутаткою Вінницької обласної ради 7 скликання від БПП за округом №48. Очолювала постійну комісію з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва.

Була помічницею депутата Верховної Ради 8 скликання Олександра Бакуменка та депутата Верховної Ради 5 скликання Сокирка Миколи на громадських засадах.

Закінчила Інститут міжнародних відносин КНУ ім.Т.Г.Шевченка та Міжнародний інститут менеджменту в Брюсселі, Бельгія (кваліфікація магістра з бізнес адміністрування (MBA). Кандидатка економічних наук.

Балотування

 • 2019
  мажоритарка 15
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: САМОВИСУВАННЯ — мажоритарка 15
  Обрано
 • 2015
  мажоритарка 48
  Вінницька обласна рада 7-го скликання: БПП — мажоритарка 48
  Обрано

Фракції

 • Вінницька обласна рада 7
 • Період не вказано
  Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Депутатські групи

 • Верховна Рада 9
 • 19 червня 2020 — ...
  Група "Довіра"
 • 29 серпня 2019 — 2 червня 2020
  Група "За майбутнє"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Робота помічником для:

Верховна Рада 8, На громадських засадах
Верховна Рада 5, На громадських засадах
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу