Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Бондарук Валерій

Бондарук Валерій Анатолійович

Рік народження: 1971

Характеристики політика

 • ФАРи: 1
 • Прогульництво

Опис політика

В 2015 році обраний до Луцької міської ради від "Батьківщини". Член постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

У жовтні 2010 року обраний депутатом Луцької міської ради за списком ВО "Батьківщина". Був членом фракції "Батьківщина" та секретарем постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру. Член партії ВО "Батьківщина".

З 1994 року і до теперішнього часу працює комерційним директором фірми "Волиньфарм" у формі товариства з обмеженою відповідальністю.

З 1988 року по 1994 рік навчався у Військовій інженерно-космічній академії імені Можайського, одержав спеціальність інженера-математика.

З 1993 року по 1994 рік працював в УБОЗ УВС у Волинській області на посаді головного спеціаліста.

Прогульник за минулої каденції депутатства з 2010-2015 роки за інформацією ЧЕСНО. Фігурант антикорупційних розслідувань: Серед засновників його фірми "Волиньфарм" є офшорна кампанія Кларіс Груп ЛТД”, яка зареєстрована на Сейшелах.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Луцька міська рада 7
  • Період не вказано
   ВО "Батьківщина"

  Посади у партіях

  Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

  Дізнатися більше

  Луцький депутат Бондарук під виглядом реабілітаційного центру для дітей збудував на Світязі будинок для власного відпочинку

  • нецільове використання земельних ресурсів порушення законодавства, які стосується використання і охорони природних ресурсів

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу