Фото: Шенцев Дмитро

Шенцев Дмитро Олексійович

Верховна Рада 9, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, мажоритарка

Характеристики політика

  • ФАРи: 2
  • Прогульництво
  • Гречкосійство

Опис політика

Під час карантину у 2020 році гречкосіяв, передавав лікарям засоби індивідуального захисту.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 176 округу (Харківська область) від "Опозиційного Блоку" як безпартійний. Позафракційний. Не входить до складу жодного комітету.

Народний депутат 8 скликання, обраний шляхом самовисування за 176 округом (Харківська область) як член “Партії регіонів”. З 2015 року член фракції “Опозиційний блок”, до того був позафракційним. Член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

У 2012 році був обраний до Верховної Ради 7 скликання від “Партії регіонів” за тим же округом, був заступником голови однойменної фракції. З 2012 року - засновник БО “Обласний благодійний фонд Дмитра Шенцева” та радник прем’єр-міністра України на громадських засадах.

З 2008 до 2010 року був головою Харківської обласної організації “Партії регіонів”, у 2010-2014 роках - заступник голови партії. У 2009 році очолив Антифашистський форум України.

У 2007 та 2006 роках був двічі обраний народним депутатом за списком “Партії регіонів” 141 та 129 номером у списку відповідно як член партії. У 2002 році балотувався до Верховної Ради номером 7 списку Селянської партії України.

У 2003-2006 роках працював директором ТОВ “Компанія “Техінпром”, з 2002 до 2003 року був заступником директора ТОВ “Корпорація АПК”. До того також обіймав керівні та менеджерські посади у різних комерційних підприємствах.

Закінчив НТУ “Харківський політехнічний інститут” за спеціальністю “гідропневмоавтоматика та гідропривод”.

Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання. Фігурант антикорупційних розслідувань. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.

 

В дописі на "Фейсбуці" зазначив, що побував на святковій лінійці в Чугуєві і Малинівці з привітаннями і подарунками для школярів. Також, за даними його персонального сайту, побував у Малинівському ліцеї, де від його благодійного фонду їдальні були подаровані електрична піч і стелаж для зберігання посуду.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. Округ 176, Харківська область
    Обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування. Округ 176
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: ПР. Округ 176, Харківська область
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: ПР
    Обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: ПР
    Обрано
  • 2002
    список
    Верховна Рада 4-го скликання: СелПУ
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Позафракційні
  • Верховна Рада 8
  • 15 травня 2015 — 29 серпня 2019
    Опозиційний блок
  • 27 листопада 2014 — 15 квітня 2015
    Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    Партія регіонів
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 — 12 грудня 2012
    Партія регіонів
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 — 23 листопада 2007
    Партія регіонів

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Не входить до складу жодного комітету
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Верховна Рада 7
  • Період не вказано
    Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Верховна Рада 6
  • Період не вказано
    Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Верховна Рада 5
  • Період не вказано
    Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслiдкiв Чорнобильської катастрофи
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 34,0%
прогули 66,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7
Верховна Рада 6
Верховна Рада 5

Посади у партіях

  • 15 квітня 2010 — 15 грудня 2014
    Заступник Голови партії ПР

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Шенцев не задекларував квартиру в центрі Харкова

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Харківська райрада перевищила свої повноваження, віддаючи землю депутату

  • передача земельних ресурсів у користування або власність з порушенням процедури махінації з природними ресурсами

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу