Фото: Бондарєв Костянтин

Бондарєв Костянтин Анатолійович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від ВО “Батьківщина” номером 14 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Член Політичної ради партії ВО “Батьківщина”, голова Київської обласної партійної організації (з 2010 року), член партії з 2007 року.

У 2014 році балотувався до Верховної Ради від ВО “Батьківщина” номером 22 у списку. У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” номером 45 у списку. Був першим заступником голови Комітету з питань транспорту і зв'язку.

У 2007 році був обраний до Верховної Ради 6 скликання під номером 114 у списку Блоку Юлії Тимошенко. Був заступником голови Комітету з питань податкової і митної політики. З 2007 до 2010 року був заступником голови Київської обласної організації ВО “Батьківщина” з ідеологічних питань.

У 2006 році був обраний до Київської обласної ради за списком “Соціалістичної партії України”, був одним з керівників її виборчого штабу у Київській області, очолював її фракцію в обласній раді, був обраний першим заступником голови обласної ради.

Після входження СПУ до коаліції у Верховній Раді з “Партією регіонів” та КПУ вийшов з партії та за власним бажанням пішов з посади першого заступника голови обласної ради.

У 2002-2006 роках - депутат Київської обласної ради, обраний за Іванківським мажоритарним округом, у 2004 році вступив до лав СПУ. Був заступником голови постійної комісії з питань бюджету і фінансів. У 4 скликанні Верховної Ради був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Сергія Осики.

У 2002-2005 роках очолював Наглядову раду банку “Велес”. У 2000 році працював аудитором-консультантом у компанії “Тетра-аудит”. З 1999 року - директор компанії “Максі-К”, у 1997-1999 роках працював там комерційним директором.

Займався аграрним бізнесом, був партнером та координатором у різних інвестиційних проектах, писав комп’ютерні програми, у студентські роки займався науково-дослідницькою діяльністю.

Закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури за спеціальністю “промислове і цивільне будівництво”, також отримав економічну освіту в КНЕУ. Член Всеукраїнської Федерації кінного спорту. Співзасновник РГО “Право народу”.

Журналісти Руху “ЧЕСНО” писали, що Бондарєв ймовірно причетний до порушення законодавства щодо фінансування політичних партій.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 12 грудня 2012 Блок Юлії Тимошенко

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 7
  • Комітет з питань транспорту і зв'язку
  • 26 грудня 2007 - 3 березня 2011 Комітет з питань податкової та митної політики
  • 3 березня 2011 - 12 грудня 2012 Комітет з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики
  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Посади Посади

  • 15 квітня 2006 - 15 серпня 2006 Перший заступник голови Київської обласної ради

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Родина Тимошенко отримала дохід від офшорної компанії, на яку в Україні оформлена мережа ломбардів

  • владні зловживання: використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби
  • податкові зловживання: порушення вимог фінансового контролю

"Батьківщина" незаконно використовувала персональні дані осіб для фінансування партії

  • податкові зловживання: порушення вимог фінансового контролю
  • політична корупція: порушення вимог щодо фінансування політичних партій

Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані

Помічники Помічники

Статуси помічника