Фото: Шевченко Віктор

Шевченко Віктор Леонідович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 85 округу (Івано-Франківська область) як самовисуванець та член партії "УКРОП".

Народний депутат 8 скликання, був обраний на проміжних виборах у 2016 році від партії “УКРОП” за 85 округом (Івано-Франківська область) як член партії. Позафракційний. Член Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики. Член Комісії партійного контролю партії “УКРОП”.

У 2015 році був обраний до Івано-Франківської обласної ради від партії “УКРОП” за 64 округом (м.Івано-Франківськ) як безпартійний. Був головою постійної комісії обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури дорожнього та житлово-комунального господарства; З 2015 року - член ГО “Інститут розвитку міста “Новий Івано-Франківськ”.

У 2007-2016 роках працював директором ТОВ “Бугіль”. З 2002 до 2016 року також був фізичною особою-підприємцем. У 2007 році - заступник директора ТОВ “Амбіком”. 2000-2007 роки - обіймав менеджерські посади у ТОВ “Скорзонера”.

Закінчив Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника за спеціальністю “правознавство” та Вище професійне училище №14 міста Коломия за фахом “Радіомеханік з обслуговування і ремонту радіотелевізійної апаратури”.

Кнопкодав. Фігурант антикорупційних розслідувань


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 6 вересня 2016 - 29 серпня 2019 Позафракційні

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

На громадських засадах