Фото: Мокан Василь

Мокан Василь Іванович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 103 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань молоді і спорту.

У 2015 році балотувався до Київської обласної ради від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” як безпартійний за 80 округом (м.Переяслав-Хмельницький).

Є співзасновником і заступником директора консалтингової компанії “Ukrainian Politconsulting Group”. Працював політичним консультантом на загальнонаціональних та місцевих виборчих кампаніях, спеціалізується на аналітичному та медійному напрямках з 2004 року.

Ймовірно, працював головним аналітиком у Київській міській організації партії “Єдиний Центр”.

Був чи є помічником-консультантом на платній основі народного депутата Артура Палатного у 8 скликанні Верховної Ради України та на громадських засадах у 7 скликанні. Був чи є помічником депутата Київської обласної ради від партії “УДАР” 6 скликання Олега Велікіна.

Закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю “політологія”. Випускник магістерської програми з державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Кандидат політичних наук.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань молоді і спорту

Помічники Помічники

Статуси помічника